Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Když víte, kdo jste, věci se uvádí do pohybu a pak se všem bytostem v životě daří.

Když víte, kdo jste, věci se uvádí do pohybu a pak se všem bytostem v životě daří.

Autor: v Neděle 10.04.2016 09:59:35 |

Vše, co máte vložené od sudiček do kolébky života, se vám zákonem vesmírné přitažlivosti děje :-) Krásný nový dubnový týden přeji všem miláčkovým a přátelským dušičkám :-) Nedělním ránem, dne 10. dubna přešla dorůstající Luna do vzdušných Blíženců, kterým Merkur vládne. Blíženci celkově ovlivňují programy duše, působí na plíce, průdušky, paže a ruce. V úterý, dne 12. dubna přestoupí Luna do vodního Raka, kterému zase Měsíc vládne. Rak má vliv na žaludek, žlučník, prsa a prsní žlázy, hruď a hlavně na domov a emoce. Čtvrtečním ránem, dne 14. dubna vrcholí fáze první čtvrti Měsíce a odpoledne Měsíc vejde do ohnivého Lva, kterému sluneční energie a Slunce vládne. Jinak Lev působí na srdce, aortu a na páteř. Má pěkný vliv na naše vlasy :-D A v sobotu, dne 16. dubna v půl druhé v noci přejde Luna do zemské a pragmatické Panny, které Merkur vládne. Panna působí na střeva, slinivku a trávicí systém, na pokožku a rovněž příznivě působí na krásu našich vlasů  :-D Takže Merkur, Luna a Slunce jsou planety, které se nám vlivem planetárních energií do života přimíchají. Třeba tím, že budete chtít svléknout starou kůži a hledět do nového života, protože ať chcete, nebo nechcete, proměny, ve kterých se rozšiřují vaše obzory, stále a stále probíhají. Jak v soukromí, tak před veřejnou tváří :-D Merkura máme v zemském znamení Býka … Práce, hledání nové práce, která plně uspokojí vaší duši, materiální hodnoty a zajištění budou v těchto dnech v plné pohotovosti :-) :-D :-D Nepodceňujte informace, které vám přicházejí v různých formách a projevech. S příchodem sluníčka a s oteplením se oteplí a ohnivým žárem rozproudí všechny vztahy :-PZamrznuté vztahy, které jsou ubíjejícím břemenem nechejte v klidu odejít. Není nic laskavějšího a bytostně naplňující, když vaše všeobjímající láska zahrnuje domov, zemi a matku přírodu :-P Řeč našeho ducha vyjadřuje důvěru ke všemu živému. Bytostně v lásce a úctě astroložka a kartářka Jitka :-) 775 097 667. 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667  ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667  :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotovými kartami magie druidů. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.