Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Je první květen roku 2017, je májový čas, hrdliččin zve ku lásce hlas. A co nám píšou Merkur a Uran na nebeské klenbě.

Je první květen roku 2017, je májový čas, hrdliččin zve ku lásce hlas. A co nám píšou Merkur a Uran na nebeské klenbě.

Autor: v Pondělí 01.05.2017 05:50:07 |

Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj  Každým rokem nostalgicky vzpomenu na báseň Karla Hynka Máchy  Krásné pondělní a sváteční dobré ráno s datem dne 1. května roku 2017 přeji všem miláčkovým příznivcům  Květen je mým nejoblíbenějším měsícem, protože se pupeny stromů a květy nalévají a svou sladkou jarní vůní nás oblažují  Po magické poslední dubnové noci přichází májový měsíc a dne 4. května se retrográdní, čili stagnující Merkur opět v přímém směru rozeběhne  A já si říkám, už je načase, aby se věci zase pohnuli dál. V první polovině měsíce května stojí Merkur v silné vazbě s planetou Uran v ohnivém, nebo li marsovském znamení Berana. Strážci vesmíru mají plnou mysl plodné práce a nás, jakožto bytosti toho času žijící na planetě zemi, to docela švihácky vyvádí z naší rovnováhy. Takže ten veškerý neklid, chaos myšlenek, technické výpadky, duševní zapomínání a zmateční chování je potřeba si užívat, protože hlavou beraní zeď stejně neprorazíme  Jen je načase mít ve vztazích vyčištěný zatuchlý vzduch, začít respektovat hranice a ctít závazky. Nějak mám pocit, že s Merkurem neustále dochází k vyměňování stávajících informací, zaručených zpráv a drbů a dokud je Merkur retrográdní, jsme zády opřeni o svodidla a vše se točí okolo jednoho tématu. Někteří lidé a není jich málo, jsou netolerantní vůči druhému. Je však krásné vědět, že poznání sama sebe a zapojení se do nového života je teď v transformačním procesu hodně silné. A není vůbec potřeba neustále přemílat a přežvykovat rady toho druhého, ale je žádoucí, aby si lidé vystačili se svým informativním polem a naučili se být sami za sebe. A nepřejímali blbé nálady a negativní myšlenky toho druhého. Nicméně to, že  každý z nás pochází z různého prostředí a každý z nás má svůj vlastní příběh pak vůbec nenaznačuje, že lidská bytost musí načítat život ze stejné stránky, jako ta druhá bytost. Však ani dvojčata nemají stejný osud a každé kráčí jinou cestou  O Merkuru se nechá polemizovat dlouhé hodiny   Jen se chci s vámi podělit miláčkové, že když se věci úspěšně završily, nacházíme ve startovní fázi a máme chuť konat. A ještě doplním, užívejte si svých originálních odlišností a pokorně přijímejte ducha, duši a tělo své ♥ Ve vztazích se máme ještě co učit. Krásný máj a papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka ♥ 775 097 667 ♥

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, asistent Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.