Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Je předěl roku, ve kterém v noci z 31. října na 1. listopadu osudového roku 2016 uctíme keltský svátek Samhain smrti a předků.

Je předěl roku, ve kterém v noci z 31. října na 1. listopadu osudového roku 2016 uctíme keltský svátek Samhain smrti a předků.

Autor: v Pondělí 31.10.2016 19:08:34 |

Zítřejším úterním odpolednem, dne 1. listopadu přechází Luna do ohnivého znamení Střelce :-) Krásný pondělní večer, dne 31. října a příjemné úterní ráno, dne 1. listopadu přeji všem milým přátelům a miláčkům. Ach můj bože, je to až k nevíře, jak ten čas rychle utíká. Ani jsme se nenadáli a je tady vrchol času keltského a pohanského svátku Samhainu, který slavíme za soumraku ze dne 31. října na 1. listopadu, času, kdy Keltové začínají nový rok.  Samhain jeb tak nejdůležitější svátek roku, kdy končí období hojnosti, tepla a světla a začíná nám období tmy a zimy :-) Je to mystický okamžik předělu celého roku a proto ho slavíme na závěr října a začátkem listopadu. Samhain navazuje na další zvyky a tradice spojené s keltským svátkem. O samhainské noci, nebo si klidně zvolíme některou z následujících pěti nocí, můžeme spalovat figuríny vycpané slámou, anebo  figuríny ušité ze starých hadrů. Je to velice starý zvyk a silný očistný rituál, který nám symbolizuje, že všechno nemocné, špatné a nežádoucí, co se nám během uplynulého roku nashromáždilo, se s pomocí čarovného rituálu a ohně potřebujeme očistit a zbavit. Aby se už nevracelo zpět. Vše je ještě umocněno letošním devítkovým rokem 2016. Takže tradice keltské stále přetrvávají :-D Samhain je vnímám jako doba, kdy se stírá hranice mezi světem živých a mrtvých a duše zesnulých se v tento čas vracejí na zemský povrch a živí zase mohou navštívit a nahlédnout do podsvětí :-D

Je to období, kdy navštěvujeme hroby a vzpomínkou uctíváme zemřelé předky. Přišel mystický a proměnný čas, který nás vzývá k ukončení starého a špatného konání, k odložení všech negací a problémů a ukazuje cestu k novým začátkům. Ještě více můžeme navázat spojení s duchy zemřelými, s našimi anděly, strážci pokladů, s duchovními průvodci, ale také s runami, kartami a hvězdami. V lůně matky přírody můžeme najít spojení s duchy stromů, kteří  dobré a hodné duše přijímají a ochraňují. Doma v tento čas zapalujeme svíce. 

Kaštanová, hnědá, červenohnědá, hlavně zlatá, pomerančová, fialová a šedivá jsou barvy, které potřebujeme k uctění Samhainu :-P Vyzdobíme si obydlí květy, jeřabinami, třeba i jablíčky, větvemi a na dveře pověsíme věnec. Nezapomeneme za oknem zapálit svíce. Do misek nasypeme med, švestky a oříšky a misky pro pocestné dobré duše položíme ke vchodovým dveřím. Tradice Samhainu rovněž ožívají při oslavách a večeru Všech svatých. Uctívání předků a popřání klidu ve světle dušičkám zemřelých v lásce a úctě přeje astroložka, čarodějka a autorka článku Jitka ♥ 775 097 667 ♥ Miluji vás ♥

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná.  Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun max za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 1000 korun. Od ledna je nový ceník služeb. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.