Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Dnešní nedělní magická noc a luna vstoupila do vodního znamení Raka. Píše se den 30. dubna roku 2017.

Dnešní nedělní magická noc a luna vstoupila do vodního znamení Raka. Píše se den 30. dubna roku 2017.

Autor: v Neděle 30.04.2017 08:59:17 |

Krásné nedělní dobré ráno a krásný magický poslední dubnový den přeji vám všem zlatíčka. Vždyť dneska máme Valpuržinu noc plnou kouzel, čárů, tajemných formulek a přání ♥ Je to jedna z nejmystičtějších a nejsilnějších nocí v roce určená k očistě od všech negací a od nemocí. A já večer půjdu v doprovodu manžela na jedno magické místo si udělat očistný rituál a rituál na přání ♥ Do dnešního rána jsme se vzbudili s lunou v Raku. Luna dorůstá a působí na žaludek, bránice, hruď a prsa, lymfatický systém, játra a žíly. Jestli máte nashromážděnou vodu v tkáni, doporučím vám lymfatické masáže. Já sama mám u své masérky také jednu celotělovou lymfatickou masáž objednanou ♥ Rak je cituplné kardinální vodní znamení a vládne mu Měsíc. S lunou v Raku budeme více senzitivnější, citlivější a domov, stabilní zázemí, láska a rodina jsou a budou pro nás nutností. Vyhneme se pokud možno traumatickým příběhům a lidem, kteří oplývají negací. Ale to já vám píši pořád, že jste tady jenom sami za sebe a že nikdo nemá nárok vás hloupě omezovat a citově vás vydírat. A hlavně není potřeba křečově viset na druhém člověku, který se rovněž potřebuje svobodně nadýchat čerstvého vzduchu. A ještě z obrazu planetárního psaní na nebeské klenbě doplním, že Venuše procházející v přímém směru ohnivým znamením Berana, se nachází ve společnosti léčivé a očistné energie Chirona, který je v Rybách. Chiron je asteroid objevený v roce 1977. Chironův náhled na dnešní svět je víceméně bolestný a zároveň léčivý, jak samo lidstvo a planeta země prochází očistnou transformací. Pak brutální výkyvy počasí, že jeden den je teplo jako v horkém letním měsíci a druhý den prší, sněží, anebo vichřice láme stromy je rovněž průvodním jevem transformačního procesu. A bezesporu nás výkyvy energií a veškerenstvo upozorňuje na lásku a něhu, abychom konečně porozuměli a našli si k sobě cestu, abychom naslouchali řeči zvířat, ptáků a tak vlastně naslouchali celému vesmíru. Mějte nádherný den plný čarovných prožitků a plodného milování. Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka ♥ 775 097 667 ♥

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, asistent Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.