Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Čtvrtečním ránem, dne 8. září 2016 přechází dorůstající Luna do ohnivého znamení Střelce.

Čtvrtečním ránem, dne 8. září 2016 přechází dorůstající Luna do ohnivého znamení Střelce.

Autor: v Středa 07.09.2016 18:24:43 |

Krásné středeční odpoledne lásky moje :-) Čtvrtečním ránem, dne 8. září přechází dorůstající Měsíc do ohnivého znamení Střelce :-P Slunce nám nádherně svítí a léto s přibývajícím Měsícem objevuje kouzelnou moc lásky a plodnosti. Také rozchodů a nových setkání. Vycházející lunární energie z ohnivého Střelce působí na kyčle, stehna, játra a žíly. Luna v konjukci se Saturnem ve Střelci platí vysokou cenu za čas, překážky, materiální hmotu a podrobuje lidské bytosti zkoušce, zda překročí svůj vlastní stín obav a strachů. Saturn je považován za planetu řádu, ale také je planetou autority. Nepokládejte za odložené takové věci, které dosud nemáte bytostně uzavřené. Saturn je planetou zkoušek a každá kritická situace v sobě nese novou naději a semínko řešení. Přestože nás svým způsobem Saturn omezuje a zbavuje všeho nepotřebného, vždy je klíčem k řešení. Učí nás, abychom si nejprve zametli před svým vlastním prahem a udělali si ve svých věcech a v přístupu k životu pořádek.  Abychom objevili nový a tolik potřebný časový prostor, který nám bude k užitku. 
Vše pak ještě završí úplněk, který vrcholí v pátek, dne 16. září ve vodním a okultním znamení Ryb. O úplňku vstoupíme do magického světa plného kouzel a tato čarovná moc a léčivá síla bylinek se bude o úplňku znásobovat :-) A věci, spolupráce a vztahy, o kterých jste si mysleli, že se nikdy nezmění, bortí se jako první. Na ušlechtilosti nám dodávají naše skutky a je mylné se domnívat, že na ušlechtilosti nám dodává náš původ. Dobrý večer s anděly a krásné probuzení do čtvrtečního rána vám v lásce a úctě přeje astroložka a autorka článků Jitka ♥ 775 097 667 ♥

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 1000 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.