Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Čtvrtečním odpolednem, dne 22. ledna 2015 vstupuje Luna do Ryb.

Čtvrtečním odpolednem, dne 22. ledna 2015 vstupuje Luna do Ryb.

Autor: v Čtvrtek 22.01.2015 06:31:28 |

Krásný čtvrteční den 22. ledna 2015 přeji všem přátelům, miláčkům a příznivcům povídání s hvězdami 🙂 Dnešním odpolednem vstoupí dorůstající Luna do vodního znamení Ryb, kterým Neptun, Jupiter a dvanáctý astrologický dům vládne 🙂 Snad všichni už máme neskutečně velkou touhu uzavřít si minulost, neřešit neřešitelné, odložit nepoužitelné… 🙂 🙂 🙂  Silná konjukce planety Mars, Luny a Neptuna nás milostivě upozorňuje, že vše staré a nepotřebné chce “zemřít” a nové se připravuje k rozkvětu. Což symbolizuje proces, že dokud nejsme harmonicky s vnitřní sílou ducha vyladěni, potřebujeme si prací sami na sobě ještě připravit zázemí pro nově rodící se plány 🙂 Uran v Beranu vytvořil silnou vazbu s karmickým sestupným uzlem v Beranu a ještě nám vytváří kvadraturu na Pluta do Kozoroha. Uran boří starý systém, sestupný karmický uzel zase vypouští a odkládá vše, co již není žádoucí do další fáze života 🙂 A Pluto ? Ten právě teď vypovídá o obrovské síle, jak se zbavit falešných představ a iluzí, jak se osvobodit ze všech závislostí… A jak pohlédnout pravdě do očí s tím, že touhy a vize můžeme opět uvést do chodu života. Přeji vám nádherný den. S láskou, světlem, s úctou a s Anděly vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v Ceník a nabídka mých služeb pro vás