Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Čtvrteční povídání s hvězdami o lásce a štěstí, které může být vrtkavé. Máme dne 9. února rok 2017.

Čtvrteční povídání s hvězdami o lásce a štěstí, které může být vrtkavé. Máme dne 9. února rok 2017.

Autor: v Čtvrtek 09.02.2017 06:12:52 |

Krásný a dneska zasněný čtvrteční den přeji Vám všem :-) Dnešním dopolednem přestoupí Luna do ohnivého Lva. A Jupiter stále harmonicky působí na Slunce do Vodnáře. Slunce je hvězdou, která vládne identitě. Jupiter je planetou, která vládne štěstí a dodává našemu životu vyšší smysl. A štěstí, tak to k nám přichází prostřednictvím nás a naší duše. Jupiter je pod silným vlivem Venuše, která teď prochází ohnivým Beranem a vynáší na světlo fakt, jak štěstí může být v láskách a ve vztazích vrtkavé. Jupiter ve Vahách a Venuše v Beranu vládnou atraktivním partnerům, zásnubám a manželským slibům, ale jsou rovněž výzvou pro milostné avantýry, zahýbání a nevěry. Vzhledem k Luně, která do Lva vejde, budeme pociťovat sálající teplo, bezpečí a klid v naší vlastní stabilitě, jistotě a v materiálních potřebách. Luna ve Lvu miluje přepych, krásné věci, obdiv a místa, kde může zazářit. Když slyšíme tikající hodiny, naléhavě si v ubíhajícím čase uvědomujeme, proč se věci v životních zkouškách dějí tak, jak se dějí. Jinak Luna ve Lvu působí na srdce, aortu a na záda. Lev je ohnivé znamení, kterému Slunce vládne a působí na smyslové orgány. Když Luna přibývá, mají povzbuzující prostředky, vlasové zábaly, vitamíny a minerály a kolagen, který podpoří růst a kvalitu vlasů větší účinek, než když Luna ubývá. Luna nám přibývá do sobotního rána, kdy vrcholí úplněk ve Lvu. A po úplňku nám začne Měsíc zase ubývat… V lásce a úctě astroložka a čarodějka Jitka ♥ 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 až 60 minut stojí 600 korun.