Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Čtvrteční povídání o vztazích a příprava na nedělní úplněk, který vrcholí v neděli, dne 9. července roku 2017 s Měsícem v zemském Kozorohu.

Čtvrteční povídání o vztazích a příprava na nedělní úplněk, který vrcholí v neděli, dne 9. července roku 2017 s Měsícem v zemském Kozorohu.

Autor: v Čtvrtek 06.07.2017 07:52:27 |

Krásný čtvrteční den přeji vám všem  Tento týden je doslova nabitý planetárními pohyby a událostmi  Ve středu, dne 5. července přešla Venuše do Blíženců a dneska, dne 6. července vstoupil Merkur do ohnivého znamení Lva. Merkur pod vládou Slunce v ohnivém Lvu vyjadřuje autoritu a prosazení myšlenek a nápadů, takže budeme ve svízelných situacích nacházet účinná řešení  Můžeme zaznamenávat obrovskou touhu po učení, chtít oslňovat, diskutovat a při tom si nepřipustíme, že naše myšlení nemusí být správné  S Merkurem ve Lvu věříme a nepochybujeme v sílu vlastního myšlení  Merkur je určitou formou inteligence, anebo v negativním slova smyslu blbosti. V neděli, dne 9. července roku 2017 v 6 hodin a 9 minut vrcholí úplňková fáze s Měsícem v Kozorohu a se Sluncem v Raku. Zatímco je Rak velmi citlivý, až úzkostný, potřebuje domov, potravu pro tělo a duši a zázemí, měsíční citlivost Kozoroha je pod vlivem reálného myšlení. Měsíc v Kozorohu hledá prostory k dohodě, k podnikání a potřebujeme mít otevřené dveře k úspěchu a kariéře. Hlavním tématem úplňku jsou a budou peníze. Slunce a Mars jsou v konjukci v Raku a působí v opozici na Měsíc a Pluto, které jsou také v konjukci v zemském znamení Kozoroha. Podstatou úplňku budou peníze, kariéra, úspěch a změna prostředí, v němž se pohybujeme  Luna v Kozorohu, kterému planeta Saturn vládne, působí na zuby, kosti, klouby, kostru a pokožku.

A k tématu vztahů  Věnuji se vztahovému poradenství, protože lásky, vztahy, nevěry a milostné úlety jsou věčným tématem života  Podle astrologie je v horoskopu ženy planeta Mars signifikátorem  muže, milence  A co se týká horoskopu muže, tak Venuši je přisuzována role milenky a Měsíc zase ztělesňuje matku, manželku – ženu. Často si můžeme všimnout, že ženy, které se například narodily s planetou Mars ve Lvu, anebo v Beranu, potřebují mít dominantní a ambiciózní partnery. Takže ženy často přitahují muži podle vlastností těch znamení, v němž se nachází Mars v jejich horoskopu zrození  Muži, kteří se například narodili s Měsícem v Raku, zase vyhledávají pečující manželku jako ochránkyni domácího ohně, dětí a rodiny a Venuše zase symbolizuje bohyni jako milenku, co potřebují v sexuální sféře. A to je z dnešního čtvrtečního povídání vše  Užívejte si volna, sluníčka, koupání, milování a přírody. Dávejte si pozor na klíšťata. Papa v lásce a úctě vaše astroložka a vědma Jitka  

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, po telefonu na čísle 777 602 325 nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.