Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Čtvrteční povídání o kouzelném vlivu talismanu a píše se den 6. dubna roku 2017.

Čtvrteční povídání o kouzelném vlivu talismanu a píše se den 6. dubna roku 2017.

Autor: v Čtvrtek 06.04.2017 06:47:18 |

Krásné čtvrteční dobré ráno přeji vám všem miláčkové Dorůstající luna stále prochází ohnivým znamením Lva, který působí na srdce, aortu, krevní tlak a na záda  A já vám doporučím si k nadcházejícímu úplňku, který vrcholí v úterý, dne 11. dubna ve vzdušném znamení Vah, ušít jako talisman kouzelný váček, do kterého si vložíte oblíbené kameny, jako například růženín, nebo křišťál, nebo rubín a tak dále. Poté do váčku přidáte očištěné kořeny bylinek, anebo okvětní plátky růže a na plátěný váček si nakreslíte symbol runy, k jaké ochraně a pro jaké přání a kouzelné využití má talisman posloužit  Můžete to být talisman k přinesení lásky do života. Podle přání zvolte barvu váčku. Červená je na lásku a na změnu aktivity, žlutá na peníze, bílá je neutrální, světle zelená a modrá je na zklidnění snů, fialová podpoří vaší intuici. A černá barva slouží k odstranění strachu a negativních vlivů  Pro dnešní čtvrteční den mi přišla karta “Čtyři poháry” Tato karta zcela přesně vystihuje emocionální citové naladění, nerozhodnost a také nedůvěru sama v sebe, nebo li podceňování sama sebe, či neschopnost být sama sebou. Je možné, že někteří z vás se v tomto aspektu třeba najdete ?  A dnešní povídání Vás podpoří, že probudíte originalitu své duše a vynesete na světlo krásu, která se ve vaší dušičce před okolním světem ukrývá  Mějte nádherný svěží den miláčkové, vše je o radosti, prožitcích a o lásce. Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka  775 097 667 ♥ 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, asistent Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.