Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Čtvrteční povídání, dne 3. března 2016.

Čtvrteční povídání, dne 3. března 2016.

Autor: v Čtvrtek 03.03.2016 06:22:28 |

Krásné čtvrteční ráno přeji Vám všem.Nějak nemůžu spát a už od dvou hodin v noci “straším”A tak si na sociální síti fcb čtu různé předpovědi a vzkazy, které tu prezentují kartáři a astrologové … Mezitím jsem vypila dobrou kávu, kterou nám připravil manžel, protože se pravidelně budí se mnou. Březen je měsícem, který snad všichni lidé milují, protože na jarní příchod čekají. Letos první jarní den začíná dne 20. března, vstupem Slunce do ohnivého znamení Berana. A my si daleko více, než bylo doposud, začneme uvědomovat, že jsme tu v tom našem životě světském ve vší vlastní zodpovědnosti sami za sebe. Ještě je hodně těch, kteří marně plýtvají životní energií, když chtějí druhé lidi změnit a za ručičku vodit. Jasně, že jinou duši k obrazu svému nezmění, jelikož každá bytost je originální a je tady se svými skutky sama za sebe. Proto spoléhejme sami na sebe a naslouchejme vlastní intuici, respektujme naší krásnou duši a nespoléhejme, že někdo jiný náš život vyřeší tím, že nám spálí karmu papírkem či magickým kouzlem, anebo s pomocí reiky kletbu a nemoc zruší. Naše stvoření je vtělením života a čím blíže kráčíme ke světlu, tím více zdoláváme překážky, které nám přichází do cesty. Někdo kráčí rychleji a někdo zase jde pomalu, ale nic to na skutečnosti nemění, hlavní je, že jdeme … Tak si miláčkové v celé kráse užijte dnešní den. Pečujte o tělíčko, dnešním dopolednem už vstoupí ubývající Měsíc do Kozoroha. V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka.  

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667  ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667  :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.