Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Čtvrteční povídání, dne 28. dubna roku 2016.

Čtvrteční povídání, dne 28. dubna roku 2016.

Autor: v Čtvrtek 28.04.2016 06:19:10 |

Přeji vám krásné probuzení do čtvrtečního rána přátelé a miláčkové 🙂 Dneska máme 28. dubna roku 2016. Po celou noc mne probouzely moje sny a pak jsem hned zase usnula. Je opravdu zvláštní období a jak kolem sebe často slyším a s vámi pochopitelně sdílím, máme potřebu hodně jíst 🙂 A tak denně v tučném bílém jogurtu pojídám chia semínka a goju, což mne vždy zasytí. Goja má chuť jako brusinky. Jogurty mám nejraději jihočeské od Madety a ve skleničce. Venku se rozednívá a po modré obloze plují červánky 🙂 Přikládám dnešní ranní fotečku 😀 Po celý dnešní den prochází Měsíc zemským Kozorohem, který je zabarvený planetou zkoušek Saturnem 🙂 Kozoroh ovlivňuje kostru, pohyb a klouby, hlavně kolena a pokožku. Když Měsíc ubývá, tělo vylučuje vše, co nepotřebuje. Odstraňujeme chloupky, bradavice, stříháme nehty, dopřejeme si pedikúru, manikúru, zábaly těla a masáže. Němá tvář Černé luny ve Vahách v opozici na Slunce do Býka dokončuje  vztahy s lidmi. Černá luna ve Vahách vyvolávala neskutečné a mnohdy až zdrcující reakce a čeřila vodu podvědomí v každém z vás. Vyváděla vás z míry a mnozí si někdy při opouštění vztahů mohli připadat jako nějací podvodníci 😀 😀 V pátek, dne 20. května při vstupu Slunce do Blíženců pouť Černé luny ve Vahách končí. Přeji vám miláčkové krásný dnešní den s úsměvem 🙂 V lásce a úctě astroložka a kartářka Jitka 🙂 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667  ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667  :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotovými kartami magie druidů. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.