Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Čtvrteční po úplňkové povídání, dne 5. února 2015.

Čtvrteční po úplňkové povídání, dne 5. února 2015.

Autor: v Čtvrtek 05.02.2015 18:28:49 |

Krásné čtvrteční odpoledne, dne 5. února 2015 přeji vám všem zlatíčka milovaný ♥ Dneska obzvlášť mají klienti bolavé srdíčko a řeší lásky a nevěry. Den máme šestkový a právě teď se Luna objímá s Černou lunou v zemské Panně. Proto ty emoce… A Uran ve spojení s dračím ohonem v Beranu vytváří silnou kvadraturu na Pluta do zemského Kozoroha. Jižní karmický uzel, nebo li dračí ohon nás intenzivně ponouká, že už je nejvyšší čas odložit minulost a přestat řešit ukřivděnost 🙂 Přestože je bolest srdce příliš veliká, včera nám  proběhl Úplněk a je čas se rozloučit se špatnými situacemi, které stejně nikam nevedou a spláchnout je slušně řečeno do “toaletky” 😀 😀 😀 A fáze proměny, kterou všichni procházíme, přirozeně souvisí i s naším myšlením a jakým způsobem se k proměně stavíme… Z toho všeho pak vyplývá, jestli vysoké napětí zvládáme a prožíváme v chaosu a zároveň měníme tvůrčí podobu podnětů…  Anebo jestli velkou námahu nezvládáme a stavíme se do role mučedníka a tím spíš dochází ke zkratu. Přesto se naše vnímavost úžasně tříbí a zvýrazňuje, abychom mohli jasněji rozpoznat, kam vlastně patříme a co vlastně chceme dělat a tak naplnit potřeby naší duše 🙂 Někdo z vás už letí s roztaženými křídly draka a někdo se teprve teď učí vzlétnout. Ale cesta pramene  poznání je už jediná, je to cesta síly, svobody, nekonečnosti, je to cesta lásky a světla v jádru každé bytosti 🙂 S láskou vás srdíčkově objímá vaše astroložka a kartářka Jitka ♥    

 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v Ceník a nabídka mých služeb pro vás