Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Co se děje na nebeské klenbě dne 24. dubna 2019 ? Venuše kráčí v ohnivém Beranu a konjunkce Luny, Saturna a Pluta v zemském Kozorohu.

Co se děje na nebeské klenbě dne 24. dubna 2019 ? Venuše kráčí v ohnivém Beranu a konjunkce Luny, Saturna a Pluta v zemském Kozorohu.

Autor: v Středa 24.04.2019 08:52:14 |

Dneska je ubývající Měsíc v zemském Kozorohu a já vám tímto přeji krásný středeční den miláčkové  Slunce je v zemském znamení Býka a ovládá krk, hlasivky a rovněž dává do vínku příjemný hlas. Lidé narození v zemském znamení Býka se rádi oblékají a mají zálibu v umění. Býkům vládne planeta Venuše, která se tohoto času nachází v ohnivém znamení Berana a její vliv se kombinuje se žhavou planetou Mars, jenž vládne Beranu. Venuše v Beranu lidem propůjčuje pocit ukvapenosti, unáhlenosti a vznětlivosti. Často se setkáváme s lidmi, kteří nám říkají, jak ten čas bláznivě letí a rovněž můžeme mít sklony k utrácení peněz a dělání si radosti, takže je období větších finančních výdajů. No a jsou lásky, které nemají dlouhého trvání, takže jak oheň vášně zahoří, tak také může lehnout popelem. Ale přesto jsou vášně, lásky a milování životadárnou energií a hybnou sílou našeho života. A každý vztah, kterým projdeme, i ten sebe bolestnější, přináší do života zkušenosti a poznání. Venuše je symbolem spojení  Luna se právě teď nachází v zemském Kozorohu v konjunkci se Saturnem a Plutem. Tyto aspekty jsou výtečné, pokud kráčí o naše schopnosti, neboť přejímá Saturnovi dobré vlastnosti. Lidé jsou zvyklí pohlížet na Saturna jako na škůdce a přitom Luna v konjunkci se Saturnem působí velice příznivě na soustředění se a na myšlení. Na jedné straně Venuše podporuje unáhlenost, na straně druhé převládá Saturnovo trpělivost. Saturnovi a Luně přihlíží planeta transformace Pluto, takže si tak říkám, jestli se lidičky se ze svých kopanců a pádů poučili, otáčíme se do světelné říše a jedeme na transformační vlně světla a lásky zase dál Luna v zemském Kozorohu může působit na bolestivou menstruaci, kolena, klouby, skelet, pokožku těla a na zoubky. Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka Bártová.

Krásný den miláčkové, vítejte v nabídce služeb. Pro objednání se do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám poradenství a výklady horoskopu a karet v mé astrologické poradně a věštírně. Dělám i konzultace a výklady po skype, po telefonu, nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradnyA veškeré informace už najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění z karet, Akášickou kroniku, což jsou záznamy Vaší duše a na čtení z hvězd Vašeho horoskopu, zavolejte na telefon 775 097 667. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na poradenství a na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Kontakt Ale více informací k nabídce a ceník výkladů najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Těším se na vás. S láskou a úctou astroložka a vědma Jitka Bártová.