Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Co se děje na nebeské klenbě a jak na nás působí mediální fámy. Dneska máme úterý, dne 4. dubna roku 2017.

Co se děje na nebeské klenbě a jak na nás působí mediální fámy. Dneska máme úterý, dne 4. dubna roku 2017.

Autor: v Úterý 04.04.2017 06:11:40 |

Krásný úterní den přeji vám všem miláčkové :-) Stejně je to takové hodně zvláštní a chaotické období, jak teď všichni falešní “proroci” horempádem píšou o síle a boji temnoty a světle, o tom, jak je nám všem tady špatně, jak bojujeme sami se sebou a potýkáme se stavy beznaděje. Nejlepší jsou posílané zprávy typu, jak bojujeme a jak se trápíme a vše vidí anděl, anebo jak musíme přeposlat srdíčko dalším dvanácti osobám, jinak se nám něco zlého stane  A lidé strachy vyděšený poctivě posílají dál … Je zvláštní, kolik lidí s falešnou protézou druhým lidem pochlebuje, anebo je zase pomlouvá a přikazuje, co smí a co nesmí dělat. A tak bych mohla psát dále a dále. Ano, planetární konstelace a tím související emocionální stavy lidí a rovněž zvířátek jsou sice velmi náročné a jarní období je jako každým rokem únavné, ale každý si vše prožívá po svém tak, jak se sám cítí. Když sama třikrát týdně jezdím na injekce s vitamínem B12, tak to přeci neznamená, že hned budou ve stádečku na injekce chodit i ostatní. Každý z nás je výjimečnou a originální bytostí. Každý z nás hovoří řečí své duše. Přesně to, co sudičky nadělily do mé životní kolébky, nemusely nadělit do vaší hvězdné kolébky a zase naopak. Každý z nás je andělem svého času, někdo letí rychle a někomu vše trvá dlouho  Po všech prožitých zkušenostech už jen říkám, žijte, pijte, jezte, smějte se miláčkové, nenechejte si do svého života remcat a dělejte věci tak, na které se zrovna cítíte, že máte dělat. Jedině tak můžete nechat svíci dohořet a uzavřít kruh minulosti. Kdo chce přijímat potravu prány, tak ať jí ve štěstí baští a žije, když já zbožňuji koláče a kávu, budu jíst koláče a pít kávu. Prostě život jde dál a my s požehnáním ducha rovněž kráčíme tím směrem, ve kterém jsme připraveni si prožívat vše, co tady máme. Všechno, co se nám děje má svou příčinu. Venuše je v Rybách v konjukci, to znamená v objetí s Chironem. Pro někoho může být Venuše vězením v lásce a citech, které si svým životním osudem osvojil, ale pro dalšího může být Venuše výzvou nové lásky a souzněním něčeho, co nikdy ve světě světském neprožil. Mějte nádherné úterní ráno, dělejte co chcete, buďte sami sebou a miláčkové bděte. V lásce a úctě astroložka a vědma Jitka ♥ 775 097 667 ♥

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, asistent Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun.