Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Co píšou hvězdy na nebeské klenbě, páteční povídání o vlivu luny a jaké jsou předsudky o magii. Píše se datum dne 17. března roku 2017.

Co píšou hvězdy na nebeské klenbě, páteční povídání o vlivu luny a jaké jsou předsudky o magii. Píše se datum dne 17. března roku 2017.

Autor: v Pátek 17.03.2017 05:59:05 |

Krásný páteční den přeji vám všem světlušky :-)  Jsme v posledním týdnu, kdy Slunce prochází vodním a okultním znamením Ryb. Poté v pondělí, dne 20. března vstupem Slunce do Berana končí dlouhá zima a začíná jarní rovnodennost a astronomické jaro :-D A opět nás bude fascinovat čarokrásné kouzlo právě probouzející se přírody ze zimního spánku, pohanské rituály, světlo a životní síla příchozí budoucnosti. A já se už nemůžu dočkat, až rozkvetou žluté pampelišky a připravím jarní med. Zapomene – li lidská duše na křivdy a bolestnou minulost, může očekávat pozitivní budoucnost :-D Já vím, že jak čas plyne, stále slyšíme, jak máme žít přítomným časem, nebo – li právě tady a právě teď, ale jedině díky přítomnosti si vytváříme věci příští, tedy svou budoucnost. Postupem času a jenom přes získané zkušenosti dáváme myšlence novou formu, měníme tedy nejen své myšlení, ale náhled na tento svět. A učíme se přijímat takové energie a výživné informace, které jsou naší lidské duši prospěšné a posouvají nás vpřed … Anebo líné duše vzad :-D Nejlepší a nejvíce prospěšné jsou rituály při aktivním Měsíci, když je luna v úplňku, anebo zase v novoluní. Pochopitelně rovněž využíváme vliv první a poslední čtvrti Měsíce. Průvodcem všech těch kouzel a magických rituálů je očištění těla, mysli a ducha a naše spokojenost, jinak by kouzla neměla žádný pozitivní vliv. Mám to vyzkoušené. Po celý páteční den prochází luna vodním Štírem a v sobotu, dne 18. března přejde Měsíc do ohnivého znamení Střelce, kterému Jupiter vládne. Ve Střelci setrvá do pondělního odpoledne, dne 20. března. Štír ovlivňuje pohlavní orgány, sexualitu, močový měchýř, konečník, krev, záda a nos. A Střelec zase působí na játra, stehna, boky, křížovou kost a žíly. Luna nám ubývá a podporuje čištění našich tělíček. Měsíc bude i nadále ubývat, až do příchodu novoluní, které proběhne v úterý, dne 28. března v ohnivém znamení Berana. A na závěr, co nám říkají hvězdy na nebeské klenbě pro dnešní páteční den ? S lunou ve Štíru je vhodná doba k namáčení bylin do horké vody a přidání bylinného odvaru do koupele :-P Anebo můžeme bylinky volně do připravené koupele položit, nebo je dát ve vaně do pytlíčku, či zavěsit pod kohoutek tekoucí vody. Dneska si nakoupím semena, abych si bylinky vysela, hlavně řeřichu, která je vynikající na chleba s máslem. S Merkurem v Beranu budeme otevřeně diskutovat a přemýšlet nad slovy druhého člověka, co myslel tím, jak řekl :-D  A tak je nejenom pro dnešní den důležitá řeč těla a ducha, a také naslouchání a promluvy s dušemi, které nám jsou tolik blízké.

A ještě jedna myšlenka miláčkové… Jestli má někdo v postoji k magii předsudky, pak nemá kontrolu nad sebou samým. Třeba už jen tím, když zapálíme svíčku, děláme magický úkon :-D Magie je v duševním procesu vůlí a schopností, kterou používáme ke změně. Takže, když zapálím svíci, svíce hoří a já svou vůlí konám změnu. Magie nás osvobozuje od strachu, dává nám pocit síly, svobody, kontroly a je fenoménem našich myšlenek, tím rozvíjí naší představivost. Magie je přirozeným procesem našeho života. Je to zcela identické, jako když lidské duše konají dobré, ale i zlé skutky. Proto jí mnozí nazývají bílou a černou magií. Přitom je magie jednotná a ovlivňuje náš přístup ke všemu, co vidíme a má schopnost měnit. Mějte nádherný den a víkend. V lásce a úctě astroložka a vědma Jitka ♥ 775 097 667 ♥

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, asistent Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun.