Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Co píšou hvězdy na nebeské klenbě a povídání v měsíci dubnu roku 2017.

Co píšou hvězdy na nebeské klenbě a povídání v měsíci dubnu roku 2017.

Autor: v Sobota 01.04.2017 07:49:44 |

Krásný sobotní den s psaným datem 1. dubna roku 2017 přeji vám všem  Máme tady měsíc duben, ve kterém jsou nejvíce citlivá játra. Slunce prochází ohnivým Beranem a ve středu, dne 19. dubna před půlnocí vejde Slunce do zemského znamení Býka, kterému Venuše vládne  A co píšou hvězdy na první dubnový víkend ? Dorůstající luna se prochází vzdušným znamením Blíženců, které ovlivňuje plíce, průdušky, dýchání, brzlík, horní žebra, paže a ruce. Měsíc ve znamení Blíženců působí na astma, různé vyrážky, má sklon k lupence a migrénám. O víkendu budeme pečovat o paže, dlaně a ruce, uděláme si pěstící bylinkový zábal, nalakujeme nehtíky a parádně si ozdobíme prstíky, když už jsou pěstěné ruce naší vizitkou  Poněvadž Měsíc vládne tělu a hlavně žaludku, budeme přijímat informace na základě dojmů a celkově pocitů. Naše lunární část a neklidná mysl si začne všímat všeho, co v jiném čase nezaznamenala. Já si například hodně všímám ranního rozbřesku a dnešní sobotní obloha je v krásné blankytné modři  Merkur, jako planeta myšlenek a čarokrásná Jitřenka nás nechávají prožít plno poloh lásky, chutí, plánů a často na nás působí dojmem, že každou chvilku procházíme jiným otáčivým hledištěm plném dojmů a citových zmatků.

Posledním březnovým dnem přestoupil Merkur do zemského znamení Býka a v pondělí, dne 10. dubna se otočí zpět, nebo li se zastaví a nabere retrográdní polohu, ve  kterém setrvá do 20. dubna a poté se stále retrográdní navrátí zpět do ohnivého Berana. Retrográdní planety vždy v horoskopu každého jedince zobrazují určité téma, na které se má člověk zaměřit a snažit se v onom úseku života uklidit  Posledních pár let jsou planety neustále retrográdní, takže to jenom značí, jaký je na planetě bordel a kolik úsilí je třeba pro nastolení světového pořádku ještě vynaložit. A to vše ještě několik let potrvá  Jinak Merkur, který se teď nachází v Býku a Býk je pod vládou planety Venuše, vyvolává dojem lpění a také, že hodně pozorujeme okolí, situace, lidi a tématem je obchod a peníze. Merkur má pod vlivem Venuše silnou komerční a výřečnou stránku  Můžou se rozjitřit milostné trojúhelníky.

V pondělí, dne 3. dubna opět vstupuje retrográdní Venuše do Ryb, ve kterých je snivá, romantická a veskrze přecitlivělá. Ve vodních a okultních Rybách, kterým Neptun vládne, nám Venuše setrvá do 28. dubna a poté se opět vrátí do ohnivého Berana. Ale budiž k potěšení, že dne 15. dubna nabere Venuše přímý směr a konečně dostane ten správný vášnivý šmrnc a v láskách nabere rozlet. Snaha dosáhnout na nedosažitelné není úplně zbytečná, jak se na první pohled zdá   Příznivý vliv Venuše zaznamenáme až v červnu, kdy dne 6. června se Venuše ukotví ve svém domovském a zemském Býku 

V pátek, dne 21. dubna vstupuje Mars do vzdušného znamení Blíženců. A protože jsou Blíženci zabarvené planetou výřečnosti Merkurem, pak nám Mars v Blížencích propůjčí ostrost jazyka  Ovšem také nepříjemné otázky na tělo a výzvědné výpravy, které se nakonec můžou zvrtnou ve zcela něco jiného, než bychom čekali. Proto je důležitější se věnovat sami sobě, svým vlastním úkolům a nepátrat po hloupostech, jako například kdo a s kým zrovna pudruje (má techtle mechtle), jinak netaktní pomluvy a slídění budou přinášet čas zúčtování. Právě Mars v Blížencích přináší čas zúčtování a z přátel se mohou stát nepřátelé a z nepřátel zase přátelé. Ovšem to nic nemění, že Mars nám věnuje dobrou a optimistickou náladu. Prostě ani v dubnu se nudit nebudeme.

V úterý, dne 11. dubna v 8 hodin a 8 minut letního času vrcholí lunární fáze úplňku ve vzdušných Vahách, kterým Venuše vládne. Je to čas, kdy úplňkový rituál působí na lásku  Takže budeme čarovat na lásky  A ve středu, dne 26. dubna ve 14 hodin a 16 minut letního času vrcholí lunární fáze novoluní v zemském Býku, kterému rovněž Venuše vládne

Přestože nás dle planetárních energií a pod působením retrográdních planet čeká měsíc duben náročný, určitě nic neubere na půvabu, že čemu se budeme naplno věnovat, bude pro nás životní hra. Saturn pohybující se ohnivým znamením Střelce se dne 6. dubna zastaví a postaví do retrográdní nehybnosti. Jupiter ve vzdušných Vahách setrvává ve svém retrográdním působení až do měsíce června. A Pluto, jako temný pán podsvětí se od 21. dubna nachází retrográdní v zemském znamení Kozoroha. Uran je v přímém směru v ohnivém Beranu, Neptun a Chiron jsou v přímém chodu ve vodních Rybách. Ocitnete li se v kůži někoho jiného, pak jedině dokážete ocenit jeho postoje, který ten dotyčný zaujímá. Všechny planety jsou spojené s pomíjivými změnami, ale když vyjdete svým hvězdám naproti, ukážou vám kouzlo životních odboček a zákoutí plná tajemství. Když ukončíte jednu věc, pamatujte, že konec je příslibem nového začátku. A ohlížením se do minulosti pouze potřebujete zpracovat určité životní téma, které jste nezvládli. Proto pod vlivem retrográdních planet se ohlížíte někam zpět a hledáte a prožíváte slabosti, připadáte si, že stojíte v zácpě a prožíváte lekce, které jste ve svém minulém životě a minulém čase absolutně nezvládli. A život vás učí opáčku a zvládnutí životního téma, na které zaměřujete svou pozornost. Krásně si vše prožijte a hlavně miláčkové moji, mějte úctu k sobě sami. Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka ♥ 775 097 667 ♥

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, asistent Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun.