Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Červencové letní povídání a co dále píšou hvězdy na nebeské klenbě.

Červencové letní povídání a co dále píšou hvězdy na nebeské klenbě.

Autor: v Neděle 02.07.2017 11:36:08 |

Krásný letní den přátelé a příznivci hvězd :-) Tak se nám hvězdy přehouply do měsíce července a stále nám vládne Slunce ve vodním Raku :-P Jak se vám daří a jakpak prožíváte letní transformační období ? Se Sluncem ve znamení Raka s planetárním obsazením v opozici na retrográdního Pluta do zemského znamení Kozoroha je stav mysli, těla a citů prožíván ve značném napětí. Ke slovu se hlásí tělo a naše Já. Můžete to vnímat tak, jako když procházíte temným tunelem ven ke světlu. Červenec pojednává o hlavním životním období léčení ega a poznání našeho božského původu světla.

Černá luna se dostává do silné vazby – konjukce – s retrográdním Saturnem v ohnivém znamení Střelce, ve kterém zobrazí téma práva a zákonů. Ve světě může docházet k velkému rozporu mezi duchovní, hmotnou a politickou silou, mezi hmotným zabezpečením, ochranou, bezpečností a překračováním hranic. Svět se bude vyrovnávat s tematikou uprchlíků, což už se vlastně děje dnes, jen tím rozdílem, že téma obrany a ochrany hranic a území nabere větší obrátky a ve druhé polovině letošního roku přinese hlavní téma životní proměny. Tolik slov k následnému planetárnímu působení.

Ve středu, dne 5. července vstupuje Venuše do vzdušného znamení Blíženců a ve čtvrtek, dne 6. července přechází Merkur do ohnivého znamení Lva :-P Poté v neděli, dne 9. července nás čeká úplněk se Sluncem v Raku a s Měsícem v zemském Kozorohu. Merkur ve Lvu rozvibruje myšlenky ohledně podnikání, prosazování a odhodlání se posunout vpřed. Takže si nastavíme laťku a začneme zdárně hledat způsob, co je pro nás tím nejlepším nábojem mezi leskem společenského života a úspěchem a mezi zachováním vlastního soukromí. Bude potřeba si pohlídat rovnováhu v přátelských a mezilidských vztazích. Mohou se vám do života vracet zpět přátelé z minulosti, o kterých jste dlouho neslyšeli. Přijímejte je s laskavostí, vaše přátelství opět prochází prověrkou a vy se můžete rozhodovat, zda v nich chcete setrvat :-P Venuše vládne zrcadlům a ve středu, dne 5. července, vstupuje do vzdušných Blíženců zabarvených planetou Merkur. Vše se začne projevovat prostřednictvím činů, svědomí, uvědomění si vlastních kvalit a budeme navazovat styky s druhými lidmi, čímž si vzájemně obohatíme životní prostor. Anebo to může být právě naopak, tady záleží na našem zrcadlení, co očekáváme a jaké máme touhy, přání a požadavky :-P Jak píšu, Venuše vládne zrcadlení a může se u nás náhle projevit sklon k osamocení a odpočinku :-D Venuše je planetou vztahů.

Poté v neděli, dne 9. července v 6 hodin a 9 minut ráno vrcholí úplněk v zemském Kozorohu. Zemské znamení Kozoroha je tak součástí plánů, kariéry a úspěchů, takže naší životní motivací bude práce, úspěch, kariéra a s Marsem v Raku peníze. Měsíc se v čase úplňku spojí s transformační planetou Pluto v Kozorohu a přinese nám téma změn. Více o úplňku napíši v následujícím úplňkovém povídání.  Poté ve čtvrtek, dne 20. července ve 14 hodin se ve Lvu k planetě Merkur připojí planeta Mars do ohnivého znamení Lva. Lev je ohnivé znamení a vládne mu Slunce a Mars je ohnivá planeta. Naše činy a záměry se tak podpoří. V sobotu, dne 22. července v podvečer v 17 hodin a 15 minut přechází Slunce do ohnivého znamení Lva a ve středu, dne 26. července Merkur do zemské Panny. V zemské Panně je Merkur ve vlastním znamení  A v pondělí, dne 31. července vstoupí v 17 hodin Venuše do Raka :-P Amorův šíp lásky tak zasáhne Raky  Venuše v Raku přinese téma mateřství, domova, vlasti a tak podtrhne charakterové vlastnosti Měsíce. Opět píši miláčkové, že vše, co se děje, je a nadále bude o nás všech, o našem přístupu, který máme sami k sobě, o přístupu k okolí, o lásce k domovu, k tělu, přírodě, k hmotě a o lásce k božství, čili k veškerenstvu. Přeji vám nádherné léto, přijímejte vše v laskavosti, harmonicky a bez zlostných emocí. Harmonie je ve vztazích velice důležitá. Jste právě tady a žijete právě teď, proto žijte krásně a šťastně  V lásce a úctě vaše astroložka a vědma Jitka  Telefon pro objednání do poradny 775 097 667  

Mám vás moc ráda. Děkuji vám za přítomnost a za přízeň. 

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, po telefonu na čísle 777 602 325 nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.