Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Černá luna ve Štíru.

Černá luna ve Štíru.

Autor: v Sobota 14.05.2016 12:27:53 |

Věříte na osud ? :-D Já ano :-) Bytostně mě osud provází od narození, jako ostatně každou bytost, která přišla na tento pozemský svět :-)  Krásný jarní den miláčkové a přátelé :-) Poslední dobou mne stále provází myšlenka na Černou lunu, která se od 21. května přesune do vodního Štíra, kterému planeta Mars vládne. Černá luna a její tajemná a proměnlivá němá tvář … Černou lunu ve Štíru vnímám jako bohyni v černém hávu … Je svůdná, mystická, dokáže ukonejšit v bolesti, když přivede smrt, zároveň však dokáže otevřít vhledy a léčit úrovně strachů. Všichni svým pozitivním, anebo negativním chtěním vytváříme sami v sobě systémy, které vysíláme do do světa. Příčina a následek v koloběhu zrození. Černá luna ve Štíru pátrá po strachu u nedostatku financí, ztráty dědictví, strádání a hladovění, zabití, nemoci, smrti, prázdnoty, přepracování a odkrývá pohled na to, jaký to je mít na něčem, anebo na někom závislost. Rozdíl proti předcházejícímu vlivu Černé luny ve vzdušných Vahách, která léčila veškerá partnerství a vztahové systémy s uvědomováním si hodnoty, anebo prázdnoty duše … Černá luna ve Štíru vám dá spoustu prostoru k prozkoumání života, závislosti a léčivého účinku s odložením strachu :-D  Černá luna ve Štíru je rovněž spojená s demonstrací a zneužitím. Ve skutečnosti tu dnes půjde o formu jiného života s vhledem svobody, tepla a světla. Přesně teď ale mluvím o pocitech, které znáte, anebo dosud máte … Nepříjemný pocit a chvění v břiše, že se stane pohroma, nebo tíseň a strach ze zhoubného nádoru, ochromení těla a mozku, když slyšíte mediální hrozby o válce a tak dále a tak dále … A tím si na sebe  opět berete formu strachu a negace. Negativní informace vás ovlivňují a odvádějí energii. Když si děláte radost a prožíváte potěšení a lásku, vaše aura se překrásně zabarví a na své okolí působíte příjemně, pozitivně, léčivě :-P Všechno je o frekvenci, na kterou jste naladěni. Vědomí je formou života, je tím, v co věří, že existuje. Vědomí jsme my. Vědomě přijímáme energii, vědomě milujeme, pečujeme, pracujeme …  A nejdůležitější je, že pouze vědomě odmítnete být využívány, pouze vědomě překročíte, vyčistíte a spálíte své vlastní hranice obětí a strachů, které jste si ve svých životech minulých a přítomných  vytvořili. Proto televizní rituály s nesmyslným pálením papírků a čištěním přes křišťálové krychličky a koule jsou podvodem a nic vám neodstraní. Vůbec tohle nepřijímám. 
Všechno je jen energie. Vzpomínky jsou terapie karmických provázků, které se léčením uvolňují a rozpouštějí. Kolo života plyne dál. A když něco ve vašem životě končí, je to pouze proto, aby něco nového mohlo začít. Život je jen jedna velká iluze :-D Snažte si brát ze svého života jenom to nejlepší :-P Pak naleznete v sobě daleko víc lásky, než jste dosud tušili. Život je dar a pro každou bytost je cesta otevřená :-P  A čas ? Ten si tu tvoříte pouze vy :-D V lásce a úctě Jitka ♥ 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.