Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Ceník a nabídka mých služeb pro vás.

Ceník a nabídka mých služeb pro vás.

Autor: v Neděle 26.01.2020 12:54:29 |

Moji milí klienti, přátelé a příznivci astrologické poradny, dostali jste se na stránku nabídky ceníku a mých služeb pro vás. Jestli mne nemůžete navštívit osobně, můžete využít nabídky oblíbených výkladů karet, horoskopů a poradenství při sezení po skype, anebo po telefonu, ale vždy jen po předchozí písemné anebo telefonické domluvě na telefonním čísle do poradny 775 097 667 Kontakt 

Nový ceník za osobní konzultaci je platný od 1. května roku 2020 – za osobní konzultaci v délce do 60 minut 1000 korun. Osobní konzultace do 90 minut 1500 korun. Osobní konzultace do 120 minut 2000 korun. 

Výklady a poradenství při sezení po skype, anebo po telefonu zůstávají stejné. Do 60 minut 1000 korun. Do 90 minut 1500 korun. Do 120 minut 2000 korun. Číslo účtu pro platbu posílám obratem po předchozí domluvě ♥

1. nabídka – Věštba z karet včetně poradenství z postavení hvězd v horoskopu – konzultace do 60 minut 1000 korun.

2. nabídka – Osobní horoskop. Vytvoření osobního horoskopu. Jak můžete využít postavení a vlivu planet v horoskopu ve svém životě, kterou životní cestu zvolit k sebepoznání ? Zaměstnání, vztahy, domov, záliby, finance… Jaké máte životní číslo a vládnoucí planetu? Cena za výklad horoskopu, včetně poradenství a konzultace. Cena za konzultaci do 90 minut 1500 korun, do 120 minut 2000 korun.

3. nabídka – Akášická kronika – čtení záznamů paměti Vaší duše.Každý okamžik vašeho života je krásný a něčím výjimečný a každá lekce a bolest vám přináší pochopení, proč se věci dějí tak, jak se dějí a tím možnost nového vhledu a nového začátku ♥ Mojí nabídkou pro vás je Akášická kronika a čtení v knize života, ve které jsou uchovány záznamy Vaší duše… Když Slunce zapadá a odchází za obzor, vychází Luna na noční oblohu. A když se Luna s východem Slunce ukládá ke spánku, je to stejné, jako s naším životem. Naše vědomí je propojené s posvátnou knihou života, ve které jsou uchovány záznamy každé duše. V životě, v posmrtném životě a ve znovuzrození každá bytost dosahuje určitého stupně poznání, které rozšiřuje její vědomí. Kráčíme směrem k vrcholkům hor, obláčky nám plují nad hlavou a naše mysl se vrací do dětství a naše duše se rozhlíží s otázkou a hledá odpověď, proč zrovna ona kráčí tou cestou nelehkou ? Jen málo předkům a jasnovidcům bylo a je dovoleno vejít a nahlížet do Akášické kroniky a žádat o  záznam duše, který je poselstvím a rukopisem životů minulých. V určité části vesmírného rukopisu nacházíte odpovědi na otázky, co jste kdysi ztratili, nebo zapomněli. Vracíte se do vzpomínek, které vám pomohou najít odpověď. Akáša přináší úlevu s pochopením, proč se v dané formě života setkáváte s danými situacemi a pomáhá vám přijmout svojí existenci novým pohledem. Za konzultaci do 90 minut zaplatíte 1500 korun.

4. nabídka – Sezení po skype, anebo po telefonu je pouze uskutečněno po předem převedené platbě 1000 Kč za konzultaci do 60 minut, anebo 1500 korun za konzultaci do 90 minut, anebo 2000 korun za konzultaci do 120 minut. Pro více informací zavolejte do poradny na číslo telefonu 775 097 667 anebo mne kontaktujte písemně na email, který najdete v odkazu Kontakt Obratem Vám pošlu číslo mého bankovního účtu, na který mi pošlete peníze. Po připsání platby na účet Vás kontaktuji a domluvíme si den a hodinu kdy se výklad uskuteční. Variabilní symbol uvádějte své telefonní číslo. Při vaší platbě ze zahraničí je uvedená částka v cizí měně včetně poplatků banky při převedení na můj účet v CZK. Za výklad do 60 minut 50 euro, do 90 minut 75 euro a do 120 minut 100 euro. Délku trvání výkladu prosím přesně dodržuji :-) Po naší domluvě si mne přidáte do kontaktu na skype a poté v domluvený den a čas Vám zavolám. Moje skype jméno, pod kterým mne najdete … Jitka Bartová.

Obecným nařízením Evropské Unie na ochranu osobních údajů GDPR, se řídí veškeré nakládání s osobními údaji zákonem č. 101/2000 Sb. – zákon o ochraně osobních údajů, a dále pak od 25.5.2018 nařízením EU. Poskytovatel služeb se zavazuje, že bude trvale chránit všechny osobní údaje uživatele v souladu se zákony o ochraně osobních údajů. Poskytovatel použije osobní údaje výlučně za účelem poskytnutí objednané služby a další potřebné komunikace s klientem. Informace o uživateli nebudou v žádném případě předány do rukou neoprávněných osob. Za ochranu osobních údajů je také zodpovědný sám uživatel, který data poskytuje a tímto souhlasí s jejich zpracováním. Na žádost uživatele budou veškerá jeho data odstraněna z databáze.