Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Čarování na pátek, dne 21. října 2016.

Čarování na pátek, dne 21. října 2016.

Autor: v Pátek 21.10.2016 04:03:59 |

Krásné páteční dobré ráno zlatíčka :-) Až na to, že je Slunce s Merkurem ve Vahách postavené v opozici na retrográdní planetu Uran do ohnivého Berana, tak jsou planetární konstelace výzvou k posunu pro všechny z nás. Já vždy svým klientům říkám, že je ten život hodně o nás. O našich myšlenkách, čemu věříme a čemu jsme ochotní dát prostor, to se nám poté děje ;-) Dneska máme ubývající Měsíc ve vodním znamení Raka. A protože Luna v Raku působí na city a pocity, na domov a rodinu, můžeme životní sílu soustředit do těchto oblastí. Rak také ovlivňuje hruď a prsní žlázy, žaludek a žlučník a mateřství. Uran a Saturn nás nikdy nenechá příliš dlouho nudit a sedět s rukama složenýma v klíně. Já vám jen mohu jako čarodějka a astroložka doporučit, nemarněte svůj čas dlouhým čekáním a užívejte si toho, co vám život nabízí. Třeba vás teď někdo fascinuje, koho byste chtěli zapojit do svého života. Avšak nečekejte, že nebudete muset nic dělat … Klidně zatajte dech, zase se zhluboka nadýchněte a vydýchněte a rozhodujte, co je právě teď pro vás prioritní :-) A soustřeďte se na svůj instinkt :-D I s bývalými partnery mohou být vaše styky více přátelský. A trochu více humoru také neuškodí. Ve smyslu společenského dění budeme rádi pobývat v přítomnosti krásných, pozitivních a přátelsky družných lidí. Potřebujeme být neustále v kontaktu s druhými. A ještě znovu apeluji na zdravý rozum vás všech … Nevěřte hloupostem, které vám teď různí samolibý a rádoby duchovní autoři článků předkládají. Saturn ve Střelci je teď vykonavatelem spravedlnosti a odděluje zrno od plev. Aby přežili jen tací, kteří jsou opravdovými pomocníky, čarodějkami a nositeli naděje, lásky a pravdy :-) Pochopitelně teď nepíšu poslové světla, protože těch chvastounů a rádoby ezo šiřitelů světla je přeplněný hrubý pytel. Právě v součinnosti se sebou samými a s vírou v pravdu a s myšlenkou na vyšší vědomé principy zasvěcujeme svůj život moudrosti a dokážeme zvrátit neutěšený stav osudu … Ostatně, vždy je něco zlepšovat. Proto jsme se narodili a proto tady také jsme … Vždy můžete rozvíjet existující potenciál. A jestli toto dilema nedokážete vyřešit, pak se dívejte tam, co jste dobrého v tomto životě vykonali. Všechno je jen v našich myšlenkách … Jupiter nám dává božštější rozměr a pocity extáze, kdy jsme buď absolutně šťastní, zamilovaní, anebo kdy zažíváme držko pád :-) Krásný pátek vám všem miláčkové. V lásce a úctě astroložka, čarodějka a autorka článku Jitka ♥ 775 097 667 ♥ 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná.  Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 1000 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.