Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Březnové povídání v roce 2015 ***

Březnové povídání v roce 2015 ***

Autor: v Úterý 10.03.2015 06:34:38 |

Krásné úterní ráno, dne 10. března přeji všem miláčkovým příznivcům a klientům a přátelům ♥ Přestože mne čeká dnešní nádherný slunečný den plný věštění a výkladů z hvězd, nějak jsem už nemohla dospat 😀 Snědla jsem pistáciovou čokoládu a popíjím mojí oblíbenou ranní kávičku s mandlovým mlíčkem 😀 Chodí mi od vás zprávy do mailové pošty, jestli budu otevírat další seminář s výukou tarotových karet. Takže ano, tarotový seminář o pěti sobotních setkání budu zahajovat po mojí letní dovolené, to je koncem září 2015. Bližší termíny pěti sobotních setkání napíši včas do stránek do odkazu Kurzy a semináře Andělské školy  Takže kdo má zájem, tak se už teď může hlásit …. 😀 😀 😀 Jarní andělské semináře jsou již plně obsazeny a další andělské překvapení plánuji na podzim 😀 Můžete se těšit ♥ Dneska nám ubývající Luna prochází Štírem a Slunce Rybou. Měsíc ubývá až do novoluní, které vrcholí v pátek, dne 20. března se Sluncem a s Lunou v Rybách 🙂 Zatím nás ještě čekají samé změny a co je ráno, večer už není 😀 A já si stále užívám blízkosti, doteků a vůně duše svojí lásky, která mne na mojí životní pouti již 40 let provází ♥ Jinak napětí (kleště) Pluta a Urana polevilo a my začínáme nabývat vnitřního přesvědčení, že už všechno zvládneme… No, není ten náš životní maraton přeci jen nádherný… ? 😀 Trigon Jupitera ve Lvu na Urana, Mars a sestupný lunární uzel do Berana nás novou životní silou oblaží, nebo li nabudí 😀 Přeji vám krásný čas plný změn a věřte, že právě teď je vše tak, jak má být a každá duše nachází místo své. To jsou ty otevřená okénka příležitostí… S láskou vás srdíčkově objímám 🙂 Vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ Jestli se chcete ke mne objednat, můžete volat na telefon 775 097 667 a 777 602 325. Moje poradna a věštírna se nachází v Hroznová ulice číslo 186/36 České Budějovice. 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Každý okamžik našeho života je krásný a něčím výjimečný a každá lekce a bolest nám přináší pochopení, proč se věci dějí tak, jak se dějí a tím možnost nového začátku ♥ Mojí nabídkou pro vás je  úžasné čtení Akáši… Čas pluje jako hvězdy po obloze a odhaluje nám posvátné kouzlo našich dávných předků a jasnovidců… Pouze některým bylo v lásce dovoleno vejít do Akášické knihovny a s pomocí andělských a duchovních průvodců číst ve vaší knize života a osudu a předávat uchované záznamy vaší Duše *** V Akášické kronice jsou uchovány  záznamy vaší Duše a předané informace vám mohou pomoci obohatit vhled.  S pomocí vzkazů a odpovědí na vaše otázky můžete najít smysl a cestu svého života, který právě tady a teď prožíváte *** Můžete se ke mne objednat.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás