Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Březnové povídání s hvězdami v roce 2012 :-)

Březnové povídání s hvězdami v roce 2012 :-)

Autor: v Pátek 02.03.2012 21:30:13 |

Vítejte v březnovém povídání s hvězdami ♥ Už únorový měsíc do našich životů vnášel určité možnosti a šance na změny, odkládání starého “šatstva” odlupování starých nánosů a prasklých skořápek s následným znovuzrozením života:-) 

Slunce proplouvá vodní Rybou a v úterý, dne 20. března v 6:28 SEČ přestoupí do ohnivého Berana a tím začne Jarní rovnodennost a po Zimě tolik očekávané Jaro Těšíte se? 🙂 Všem Beranům a také mému manželovi Jiřímu přeji překrásné narozeniny.

Celkově nám vyjímečný rok 2012 startuje mnoho změn a nových začátků, ovšem abychom mohli nové kroky podstoupit, je potřeba nejdříve pochopit minulost – retrográdní (zpětný) chod planet. Mnozí z nás se v prožitcích a vzpomínkách již na konci února navraceli do minulosti – ve snech, ve vizích do minulých inkarnací, mnozí z nás v přítomnosti prožívali a ještě prožívají určité napětí a vjemy, že stojí na místě a nemohou se posunout dál, mnozí z nás ještě hledají sami sebe a své poslání. Ovšem, zrovna tak někteří z nás pochopili a zpracovali svojí minulost, pochopili, jaké to je být sám sebou a tak vědomě v lásce a pokojně ve světle přítomnosti přijímají budoucnost.

Uran v Beranu a uprostřed našich osobností přímo vybízí k vykročení ke změnám, transformační Pluto v Kozorohu pak podporuje pád přetvářky a sundání masky společnosti. Je potřeba se obklopit láskou a porozuměním pro tyto změny, které nastávají, je potřeba se rozpomenout a navrátit se ke kořenům, které jsme nestačili vyléčit a zpracovat, je potřeba naslouchat informacím, které k nám přicházejí. Retrográdní období planety Mars v Panně a od 12. března retrográdní postavení planety Merkur v Beranu v konjukci s Uranem v Beranu nám umožní vše prožít naplno. Je to očista těla, očista duše, rozpomenutí se na svůj původ, rozpomenutí se, kdo jsme a obnovení informací z dávné minulosti, které už nechceme ztratit. Takže nás čeká vyjímečný a nádherný březen roku 2012 a nejenom v březnu pěkný šupec 🙂 ♥ Vstupujte do březnové času s láskou, s úctou a v srdíčkovém sdílení, protože právě tady a právě teď na své cestě si tvoříte svůj život a svojí budoucnost.

Mějte se úžasně, léčivě a srdíčkově, s láskou vaše Jitka Bártová ♥