Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Beltine, Filipojakubská noc, nebo také Valpuržina magická noc plná čárů a kouzel.

Beltine, Filipojakubská noc, nebo také Valpuržina magická noc plná čárů a kouzel.

Autor: v Sobota 29.04.2017 14:55:01 |

Krásný jarní čas přeji všem milým příznivcům :-P  Spousta článků se píše o Valpuržině, nebo Filipojakubské magické noci plné čárů a kouzel, která vrcholí v neděli, dne 30. dubna roku 2017. A tak jako správná čarodějka napíši pár řádku k tomuto svátku :-D Už od mala mě provázela různá kouzla, sny a vize, ale nikdy jsem neměla potřebu se převlékat do hábitů čarodějnice, malovat si na líbeznou tvářičku hnusné bradavice a ještě se nechat strašit ježibaby, že přišel čas jejich upálení :-D:-D:-D Pálit hadry a strašáky v ohni můžeme, ale jedině tak, že nastavíme zrcadlo starým jedovatým negacím a strachům, které potřebují ohnivým plamenem očistit. Čarodějnice jsou výmyslem inkvizitorů v podobě mučených obětí, aby lidé byli zastrašovány a v poslušnosti zahnány do kouta. Tak opravdu nevím, proč bych se měla zúčastnit pálení čarodějnic, když hodné čarodky, nebo také se jim říká čáry či bohyně, lidem pomáhají a znají všechny kouzelné bylinky a zaříkávání. Nad ohýnkem si raději opeču buřty s chlebem a s hořčicí a jinak půjdu kouzlit do magické přírody, kde se skály nacházejí a vykonám si očistný a ochranný rituál na zdraví, lásku a na požehnání :-P Jinak na den 1. května připadá svátek svatých apoštolů a to je Filipa a Jakuba. Odtud pramení zase název Filipojakubská noc. Magická poslední dubnová noc je velice starou tradicí vycházející z keltského svátku Beltine, a je uctěním ohně a nocí milenců. Ale navzdory obětem pověr a závisti se mohlo keltské manželství uzavřené během Lugnasadu (ze dne 1. srpna) o Beltine ukončit a nechat rozvést. Tak proto je Beltine rájem sexu, vášně a milenců :-D Já měla svatbu církevní, která pro mne v srpnu roku 1977 byla tím nejkrásnějším obřadem a moc ráda na ní vzpomínám :-) Jinak se o Beltine, nebo chcete li na Valpuržinu či Filipojakubskou noc otevírají čarovné poklady země a kdo najde a bude mít při sobě zlaté kapradí, bude nesmrtelný, protože zlaté kapradí dle pověry chrání před temnými silami :-P  Ale určitě je tento svátek vítáním a uctíváním jara a bohyně plodnosti :-P Z pohledu nebeské klenby prochází  bohyně lásky Venuše ohnivým znamením Berana, který je pod vládou žáru ohně, síly a vůle boha Marta. Magická noc tak přináší sexuální touhu ve spojení milenců, vášeň, prudkost a lásku a žár lásky, který se příliš prudce rozhoří pak může stejně prudce uhasnout. Přeji vám nádherný magický den :-P Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka ♥ 775 097 667 ♥  

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, asistent Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.