Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Astrologická předpověď a povídání s hvězdami v říjnu roku 2019.

Astrologická předpověď a povídání s hvězdami v říjnu roku 2019.

Autor: v Sobota 28.09.2019 19:12:40 |

Krásný podzimní a desátý měsíc říjen přeji všem příznivcům a klientům Do října vstoupíme s Venuší v konjunkci s Merkurem ve Vahách a současně se Sluncem na osmém stupni Vah v konjunkci s planetou Mars na 21 stupni zemské Panny  Zvláštností Vah je elegance a diplomacie, zároveň Váhy ovlivňují manželské a partnerské vztahy  Venuše, vládkyně Vah ovládá znamení Vah a znamení Býka a je směsicí estetiky, intuice a uměleckého nadání. 

Do dne 2. října působí Venuše v kvadratuře na retrográdního Pluta do zemského Kozoroha. Pluto je soudcem onoho světa a jeho symbolem je Fénix, jenž je zrozen z popela. Nazýváme ho odpadkovým košem nevědomí. Aspekt kvadratury nám názorně ukazuje konfrontaci, anebo co jsme  ve vztazích vytěsnili do nevědomí. Ve středu, dne 3. října vstupuje Merkur do Štíra a ve čtvrtek, dne 4. října přechází Mars ze zemské Panny do vzdušného znamení Vah.

Pak v následujícím týdnu v úterý, dne 8. října přejde Venuše do Štíra. A dne 23. října v 19 hodin a 20 minut vstoupí Slunce do Štíra  Tranzity planet vypovídají o první polovině měsíce dost výmluvně. Dne 7. října se postaví Merkur a Venuše do opozice na retrográdní planetu Uran do zemského Býka. Toto planetární postavení ovlivní nedorozumění a rozpory vedoucí k náhlým změnám pobytu. Anebo veřejná vystoupení a další podněcování lidí ke svržení sociálního systému. Takže svou pozornost zaměříme na listiny, důchody, smlouvy, vzdělávání, sociální jistoty a finance. Což vřele a s předstihem doporučuji, jelikož v listopadu už bude opět Merkur retrográdní.

Uran v opozici s Venuší vyrovnává rozbouřené proudy lásky, probouzí milostné vášně, podněcuje touhy, pudy a erotickou smyslnost. Do popředí zájmu se dostává hodnota lásky, která se v případě spekulací, nebo omezováním svobody, či nedostatkem lásky a partnerské rovnováhy projeví rozchody. Štír je znamením financí a v partnerství silně označuje marsovské touhy a sebeprosazení hodnot a financí

 Od 7. října se staví Mars ve Vahách do opozice k Chironovi do marsovského znamení Berana. Stará zranění a cesta poznání je sice náročná, ale obohacuje nás na duši.

Dne 2. října se Pluto v zemském Kozorohu v konjunkci se Saturnem a dračím ohonem otáčí a v životních událostech, kde jsme zúčtovali se svou minulostí, pozvolna nabere přímý směr. Přinese posun a další vývoj s čerstvým větrem opřeným do plachet.

Černá luna je v konjunkci s retrográdním Neptunem v okultním znamení Ryb. Neptun je vládcem záhadných Ryb, které jsou dvanáctým a posledním znamením zvěrokruhu. Rozplývají se klamné iluze v obětování se druhým, do popředí se dostává naše identita a zkoumání utrpení druhých, kult tajemství a léčení. Všechny významné události tak budou ovládány znamením, kde vznikne konjunkce planet.

Dne 23. října přechází Slunce do Štíra a postaví se do opozice na retrográdní planetu Uran do zemského a protilehlého znamení Býka. Závěrem měsíce a začátkem listopadu se tak mohou projevit přírodní a živelné proudy, blesky nebo úrazy elektrickým proudem. A setkají se spřízněné duše, takže u duší, které se mají potkat, dojde ke splynutí v lásce  

Dne 13. října vrcholí úplněk v ohnivém znamení Berana a dne 28. října vrcholí novoluní ve vodním znamení Štíra. Přeji vám krásný podzimní a pohodový čas. V lásce a úctě astroložka Jitka Bártová telefon do kanceláře astrologické poradny 775 097 667

Můžete se stále objednávat na telefonním čísle 775 097 667 do mojí astrologické poradny a věštírny. Vaše objednávky s vámi vyřizuje můj asistent, který vám nabídne termín a objedná vás ke mně do poradny. Více informací a adresu poradny najdete v odkazu Kontakt Ceny o službách najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Také písemná poradna pro vaše rychlé a krátké dotazy je otevřená a více informací  je vysvětleno v odkazu Vaše dotazy do poradny. Děkuji za vaší důvěru.