Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Adventní a vánoční povídání o kouzelném jmelí.

Adventní a vánoční povídání o kouzelném jmelí.

Autor: v Neděle 08.12.2013 21:10:00 |

Krásný a druhý nedělní adventní večer přeji všem milovníkům Andělů, astrologie a všem, kteří mají blízko ke svým hvězdám, oslovuje je čtení Akáši a mají blízko ke kouzelným výkladům tarotových karet ♥ Vítejte miláčkové v dnešním povídání o čarovné síle jmelí…

O jmelí ví většina z nás pouze to, že jde o zelené větvičky s bílými bobulkami, které rostou v korunách jehličnatých a listnatých stromů. Na Štědrý den se větvička jmelí zavěsí na dveře nebo nad slavnostní tabuli a když se dva milující lidé pod ní setkají, smějí se políbit. Jmelí vlastně přináší požehnání, plodnost, štěstí a blahobyt do domova. A víte, že přání, které zašeptáte do plamínku první zapálené svíčky na vánočním stromečku vám jmelí splní? 😀 Také starý zvyk líbat ženy a dívky pod zavěšeným jmelím pochází z Anglie a nazývá se ”kissing charm” a získal oblibu i v českých zemích. Již za dávných časů, ještě před narozením Krista se 21. prosince slavil zimní slunovrat. Tento rituál založili Keltové, protože jmelí bylo pro ně z mnoha důvodů posvátné. Rostlo jako parazit většinou na dubech, které byly pro Kelty posvátnými stromy. Vlastně to bylo dílo ptáků a trusu, jímž se semena roznášejí…Pravé jmelí roste na jehličanech. Jejich kněží – druidové mohli sklízet větvičky jmelí při rituálech a pouze za přísných podmínek, protože jeho sklizeň závisela na fázích Měsíce. Traduje se, že šestý den po novém Měsíci měl Měsíc tu správnou sílu. V mystické úrovni se spojuje číslo šest s rituálem splynutí Bohyně s Bohem, jejímž projevem je láska, smíření, harmonie a krása. Druidové odsekávali jmelí železným nebo bronzovým srpem a opatrně ho shazovali do bílých šátků. To proto, aby neztratilo svojí kouzelnou sílu a magické účinky 🙂 Inu, jmelí je od nepaměti symbolem života a ochraným talismanem. Až půjdete sklízet  (koupit)  jmelí, nezapomeňte si vybrat větvičky s mnoha bílými bobulkami, které vám přinesou štěstí a bohatství.

S láskou, s úctou, světlem, které v každém z nás září a Anděly vaše astroložka a kartářka Jitka ♥

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti 😀 Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry… Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina výkladu karet je zcela postačující včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Potřebujete-li nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci, můžete využít služeb v odkazu Vaše dotazy do poradny

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odneste *** A protože jsem stále tady pro vás, s pomocí Andělů mohu být vaším terapeutem a průvodcem při terapii a andělském léčení… Ale více informací najdete v odkazu O léčení – andělském léčení a andělská světelná terapie. A všechny ceny v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás