Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají A co píše na nebeské klenbě retrográdní Venuše a retrográdní planeta Jupiter ? Středeční povídání, dne 29. března roku 2017.

A co píše na nebeské klenbě retrográdní Venuše a retrográdní planeta Jupiter ? Středeční povídání, dne 29. března roku 2017.

Autor: v Středa 29.03.2017 05:06:30 |

Krásný středeční den přeji vám všem :-) Dneska máme dne 29. března a Venuše ve společnosti Slunce prochází ohnivým znamením Berana, kterému planeta Mars vládne. Venuše vládne všemu, co nějak souvisí se vztahy, s láskami, se vším krásným a smyslným, s estetickým cítěním a vkusem. S retrográdní Venuší prožíváme chvíle určitého citového napětí, kdy nás cosi nutí k tomu, abychom se vzepřeli problémům, které v partnerství panují. Abych zároveň vyzdvihla pozitivní vliv a klady retrográdní Venuše, máme úžasnou šanci plno problémových vztahů ukončit, anebo můžeme proces ukončení zvrátit ve zcela nový začátek, což se asi daří málokomu. Ale bezesporu tento čas, který je pod vlivem retrográdní Venuše v marsovském znamení Berana a retrográdního Jupitera ve vzdušném znamení Vah, kterým zase Venuše vládne prošpikovaný rozchody, veřejnými skandály, spory a vším peprným, kdy na povrch vyplouvají milostné zrady a různé aféry. Retrográdní planeta je opakem té planety, kterou provází pohyb vpřed, nebo li putuje v přímém směru. Retrográdní Jupiter ve Vahách udílí životní lekce a koná prověrky v partnerských, mezilidských a pracovních vztazích. A proto miláčkové věřte, že každé vybočení ze vztahu má svůj účel a vede vás k tomu, aby jste zjistili, jestli váš vztah je tím, co vás na duši vzájemně obohatí a  jste na správném místě, anebo jestli vztah ukončíte :-P  Retrográdní Jupiter v nás dokáže probudit nejenom šťastné proměny, ale rovněž zvraty  a dramatické závěry. Tím je řečeno, že vše, co se nám právě děje, probouzí v nás touhu po lepším životě a vědomím, že strůjcem svého štěstí jsme přeci jen my sami :-D Doporučuji, aby jste se nesnažili pendlovat mezi dvěma ohni, neplatili životní daň za promarněný čas, ale vybrali si svůj vlastní směr. Ach, život je tak krásný, když ho ve světě světském umíme naplno a šťastně prožívat. Papa mějte se báječně :-P Nádherný den vám v lásce a úctě přeje astroložka a vědma Jitka ♥ 775 097 667 ♥ 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, asistent Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun.