Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Venuše vstupuje do okultních Ryb a nejdůležitější je láska, která náleží všem bytostem na Zemi ♥

Venuše vstupuje do okultních Ryb a nejdůležitější je láska, která náleží všem bytostem na Zemi ♥

Autor: v Pátek 11.03.2016 18:37:29 |

Sobotním dopolednem vstupuje Venuše do vodního a okultního znamení Ryb :-D Když vidím Venuši v Rybách, kterým dvanácté znamení zvěrokruhu a planeta Neptun vládne, hned se mi vybaví legenda o králi Artušovi, o rytířích od kulatého stolu a duše básníků, poetů, romantiků a kavalírů :-P  V časovém okamžiku, přesněji v 11 hodin a 19 minut bude Venuše vstupovat do devátého astrologického domu, který bude procházet znamením Ryb :-) Devátý astrologický dům je obrazem daleké ciziny, dalekých cest, náboženství, duchovna … Tady můžeme astrálně ulétávat, proto doporučím raději stát nohama pevně na zemi, takže se uzemňovat, centrovat a soustředit se na smích, léčení těla a mysli :-D  To jen, když ulítnete a nebudete připravení, aby ten pád dolů nebyl příliš tvrdý :-D  Venuše v Rybách vyvolává soucit s nemocnými, postiženými, s láskou, přičemž se duše otáčí ještě zpět a nahlíží do své minulosti. Za týden, dne 18. března se vibrace Venuše a Neptuna ještě zesílí a mnohé nedořešené a nedoléčené se ukončí :-) V Rybách nám Venuše setrvá do pátého dubna. Zatím co někdo zrychluje tempo, jiný zase jde pomalu, potřebuje čas, aby vše ke své ochraně vstřebal. Každý z nás je originál :-):-):-) Duše jsou jako zurčící potoky, říčky, rozbouřené moře a oceán … Láska k okultním vědám se prohloubí. Každá energie odpovídá dané energii, jak se mysl koncentruje a podle toho, co vědomě, či nevědomě vysílá, dříve nebo později si zrcadlově zase přitahuje zpět. Miláčkové co více si můžeme přát ? Aby teplo rodinného krbu bylo stále čistě udržováno. Venuše je vnímáním krásy a čistoty  naší duše a lásky k veškerenstvu, je cestou do našich  srdcí. Nejdůležitější je láska, která náleží všem bytostem na Zemi. V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka :-P 775 097 667. 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667  ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667  :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.