Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají V úterý, dne 8. dubna přechází Měsíc do Lva ♥

V úterý, dne 8. dubna přechází Měsíc do Lva ♥

Autor: v Úterý 08.04.2014 05:01:29 |

Dnes, v 11:52 letního času vstupuje dorůstající Měsíc do znamení Lva ♥ Krásné ráno a příjemný den přeji všem klientům, miláčkům a příznivcům andílků a věštění 🙂 Lunární vibrace ohnivého Lva působí na smyslové orgány. V těchto dnech budeme opatrní na srdíčko, záda a zvlášť ve vypjatých situacích na páteř. Lidé s nemocným srdíčkem se vyhnou nadměrné fyzické zátěži. Můžeme si nechat zastřihnout vlasy, které tak budou silnější a zdravější 😀 Jestli večer uléháme do postele unaveni a nemůžeme usnout, připravíme si čajík z prvosenky jarní. Smícháme 50 gramů prvosenky jarní, 20 gramů levandule, 10 gramů třezalky tečkované, 15 gramů samičích plodních šištic chmele, 5 gramů kořene kozlíku lékařského. Vrchovatou čajovou lžičku spaříme čtvrt litrem vroucí vody a necháme tři minuty vyluhovat. Čajík pijeme po doušcích teplý a před spaním.

Jestli toužíme ze sebe setřást strach a získat do své aury vyšší vibrace, můžeme být sami sobě léčitelem a něco hezkého pro sebe udělat. Jinak při zdravotních potížích doporučuji svým klientům návštěvu u lékaře!! 🙂 Takže se pohodlně posadíme s narovnanými zády na židli nebo na zem. Přeneseme svojí myšlenku k první hvězdičce (čakra) a vizualizujeme si  ji jako krásnou bytost červeného světla, která se otáčí po směru hodinových ručiček. Při nádechu si představíme jasně červenou barvu, při výdechu počkáme, jaká barva se nám objeví. Opakujeme tak dlouho, až budeme s uvolněním vnímat jasně červenou jak při nádechu, tak při výdechu. U každé ze sedmi hvězdiček, které jsou ve spojení s určitou barvou, s láskyplným vedením Anděla pročistíme svoje tělíčko směrem od zdola nahoru až ke korunní hvězdičce a s pomocí Anděla léčení je jako pohárky naplníme láskyplnou vibrací. Budeme mile překvapeni příjemnou změnou a úlevou, která se dostaví 🙂 ♥ Nepoužívám slovo čakry, ale používám název hvězdičky.

Jednotlivé hvězdičky života a jejich barvy 🙂

1. hvězdička – základní je červená a souvisí s množstvím fyzické energie a vůlí žít ve fyzické realitě. Odpovídá nadledvinkám, páteři a ledvinám.

2. hvězdička – sakrální je oranžová a souvisí s reprodukčním systémem. Souvisí se schopností lásky k opačnému pohlaví. Je spojena s gonádami.

3. hvězdička – solar plexus je známá jako solární centrum, je žlutá a je spojena s hlubokou radostí, která pramení z poznání jednoty a spojení s universem. Náleží k mentální úrovni a jejímu zdravému fungování, přímo souvisí s emociálním životem. Souvisí se slinivkou, žaludkem, játry, žlučníkem, nervovým systémem.

4. hvězdička – srdce je zelená, anebo také růžová, či svítící zlatá a souvisí s brzlíkem, srdcem, krví, oběhovým systémem. Je centrem, skrze něž milujeme – přes něj proudí energie vzájemného spojení s veškerým životem. Čím je toto centrum více otevřené, tím větší okruh života dokážeme zahrnout do své lásky.

5. hvězdička – hrdlo je modrá a souvisí se štítnou žlázou, průduškami, hlasovým aparátem, plícemi a zažíváním. Stav této čakry také ukazuje, jak je to s přijímáním toho, co k člověku přichází. Dovoluje každému, aby tvůrčím způsobem komunikoval s vnějším světem.

6. hvězdička – hlava je indigová modř a nazývá se čakrou obočí, neboli třetí oko. Leží uprostřed mezi obočím. Souvisí s hypofýzou, spodní částí mozku a s levým okem. Patří k ní schopnost vizualizovat a porozumět mentálním pojmům. Vztahuje se k intuitivnímu vidění, jasnovidění a je sídlem božské inteligence.

7. hvězdička – korunní je fialovobílá a souvisí s epifýzou, vrchní část mozku, pravé oko. Odpovídá šišince, která leží pod mezimozkem. Její význam spočívá v tom, že přijímá nejzákladnější duchovní energie. Energie, které vystupují prostřednictvím korunní čakry. Tvoří nad hlavou skutečnou korunu čistého světla a božské energie. Takováto duchovnost přesahuje jakékoliv dogma a nelze ji lehce vyjádřit slovy. Spíše je to stav bytí.

Mějte nádherné dny a hlavně v duši a v srdíčku hodně pozitivního světýlka, život je přeci jen báječný 🙂 S láskou, světlem, s úctou a s anděly vaše astroložka a kartářka Jitka ♥

Potřebujete-li nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci, můžete využít služeb v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník najdete Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti 😀 Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry… Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina výkladu karet je zcela postačující včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odneste. Ale více informací s výkladům všechny ceny najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás