Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na pondělí, dne 29. prosince roku 2014 a povídání s blížícím se koncem roku 2014 ♥

Povídání na pondělí, dne 29. prosince roku 2014 a povídání s blížícím se koncem roku 2014 ♥

Autor: v Pondělí 29.12.2014 06:57:37 |

Krásný pondělní den v posledním týdnu letošního roku 2014 přeji všem miláčkovým a spřízněným bytostem ♥ Slunce putuje v konjukci s Plutem v zemském znamení Kozoroha a dorůstající Luna se nachází v konjukci s Uranem a dračím ohonem. A rovněž planeta smyslnosti a lásky Venuše se objímá s Merkurem v Kozorohu. Uran v Beranu nám ochotně vyjadřuje, že je naše duše v pohybu nejen s případnou emotivní (výbušnou) energií uvolněnou do prostoru, ale také s živým tvůrčím a citovým procesem… Merkur je v zemském Kozorohu vyjádřením fáze jasných myšlenek a my budeme schopni najít  své místo ve společnosti, v práci, v lásce… Venuše zase nešetří svým kouzlem a rozšiřuje nám pohled, jak dbát o naše vlastní tělíčka, jak  se bytostně probudit a jak máme sobě naslouchat a umět zacházet s duchem, s city, s láskou, ale také s materií – hmotou, s luxusem 🙂 Planetární energie se dotýkají naší osobnosti, že prožíváme největší zlomy, změny a hledáme a nacházíme nové cesty ♥ Díky získaným zkušenostem máme šanci si uvědomit chyby minulosti, díky prožitým lekcím máme šanci projít změnou svého vědomí ♥ Také já se učím vidět, pocitově hladit, projevovat a sdílet s vámi lásku, protože v lásce je smysl života a světlo našeho Bytí. Přeji vám všem nádherný zimní den.    

S láskou, světlem, s úctou a s Anděly vaše astroložka a kartářka Jitka ♥

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás