Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Ještě jedno jarní vyznání ♥

Ještě jedno jarní vyznání ♥

Autor: v Pátek 10.06.2016 10:19:34 |

Krásný den a s pochvalou mé profilové fotky na fcb. vám všem moc děkuji, jste úžasní :-) A to jsem do profilu vůbec nechtěla tuto fotku zveřejnit, až moji průvodci mi řekly, že mám :-D Počítač je spravený a už běží tak, jak má a proto nahraji a zveřejním video na fcb a you tube s novým povídáním :-) Pořád si tak říkám, že když přijde správný okamžik a duše je připravena změny přijmout, změna vám přijde :-P V roce 2015 na podzim mne zastavil úraz a operace kotníku, protože jsem byla svými klienty příliš pracovně vytížená :-) A tak mi moji bohové a průvodci pozemskou říší řekly, že je čas změny a nového začátku, že je čas respektovat své soukromí a začít psát :-P Že se mám věnovat sama sobě a přitom pomáhat svým klientům v poradně :-D Protože věštění, psaní, čtení a výklady doslova a do puntíku miluji :-P A miluji sama sebe. Proto mohu jen sdílet, nebojte, až bude vaše duše připravena, změna a láska vám do života přijde. Užívejte si a milujte svůj život ♥ Já vás také miluji :-) Všichni jste životem, který žijete. Právě tady a právě teď v lásce a úctě astroložka a autorka článků Jitka ♥ A jestli se chcete ke mne přijít, můžete zavolat na mobil 775 097 667 a prosím respektujte čas, který vám nabízím :-P Vše se děje a přichází tak, jak má a jak jste připraveni. A na vaše mnohé dotazy k andělským seminářům odpovídám, že andělská škola se otevře v říjnu, teda na podzim a semináře pořádat budu ♥  Moc se na vás všechny těším v astrologické poradně a věštírně ♥  Kontakt  Nejlépe je zavolat a domluvit si návštěvu po telefonu, anebo mi můžete napsat email. 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.