Nacházíte se zde: Úvod Povídání z křišťálové studánky O léčivých bylinkách Věštění v šálku čaje.

Věštění v šálku čaje.

Autor: v Sobota 16.05.2009 04:00:40 |

Milí příznivci všeho tajemného, vítejte v povídání z křišťálové studánky.Chcete-li svým přátelům anebo sami sobě věštit v šálku čaje, postupně se na stránkách seznámíte se šesti originálními způsoby, jakým kouzleníčkem se můžete nejen dozvědět, co vás čeká, ale i příjemně a přátelsky posedět u šálku čaje se svými blízkými…:o)

Do šálku vložte čajovou lžičku bylinkových, bílých, černých nebo zelených lístků čaje, zalijte vroucí vodou a na 10 minut přikryjte šálek talířkem. Pak již jen pozorujte a můžete začít z lístečků čaje věštit:o)

1) Jestliže budete mít jeden čajový lístek na levé straně šálku a dva čajové lístečky zprava, čeká vás úspěch v lásce, v práci a zlepšení finančních záležitostí. V příštím roce se vám bude dařit. Jen pozor na nepojištěné půjčky.

2) Jestliže vám dva čajové lístky vyplují proti sobě a zprava, skoro u dna v šálku se vznáší nahoru ještě jeden malý lísteček, pak to věští napětí ve vztazích, v rodině, rozmrzelosti a nedostatečný zájem o milovaného člověka a tak se vyvarujte výbuchů emocí. Začněte pěkně a pozitivně myslet, jděte se projít a hledejte východisko, jak můžete svoje postavení v životě změnit. Věřte, že každý z vás si utváří svojí budoucnost.

3) A co věští, jestliže vám ze dna vyplují dva čajové lístky podlouhlého tvaru a na povrchu se spojí a z levé strany šálku čaje se nepotopí dva lístečky? V lásce můžete očekávat v nejbližší době setkání, která vám přinese radost:o) V práci vás může čekat změna, nebojte se nových začátků.

4) Jestliže čajové lístky leží v šálku na dně a pouze z leva se zvedají dva lístečky, připravte se na mnoho změn:o) Věštba slibuje šťastné vyřešení s milovaným člověkem, také můžete očekávat nenadálé vzplanutí vášně a láskyplné prožitky. V zaměstnání vás mohou čekat rozmrzelosti a nepochopení. Chystáte-li se na dalekou cestu, mějte zajištěný majetek před cizím vniknutím.

5) Ocitly se vám na hladině čaje skoro všechny lístečky? Stalo se tak proto, že jste lístky nezalily vroucí vodou. Takto špatně zavařuje čaj jen človíček velmi nedočkavý. To znamená, že usilujete o ideál v lásce, jste nedočkavý a měli byste se naučit  být více trpělivější.

6) A co věští, jestliže vám jen jediný lísteček vyplul přibližně do poloviny tekutiny v šálku čaje a ještě dva až tři lístky se zvedají nad sedlinou? Je to velmi dobré znamení pro milostná vzplanutí, lásky, rodinu a početí děťátka, vzlet vás může čekat i v zaměstnání.

Krásné posezení se šálkem dobrého čaje vám přeje Jitka Bártová.