Nacházíte se zde: Úvod Povídání z křišťálové studánky O lásce

O lásce

Autor: v Čtvrtek 29.11.2012 21:21:43 |

Odpuštění, umírání a zrození nové lásky.

Autor: v Pondělí 08.11.2010 21:15:54 |

Píše se rok 2010 a neustále nás zaplavuje nádherná světelná vlna, která vědomím lásky transformuje do Světla naše životy.

Moji milí, jen nastal čas, kdy přebíráme i svou vlastní zodpovědnost za naší budoucnost. Snad pro mnohé z vás se tak děje s vnitřním pocitem smutku – umírání, lítosti, utrpení a ze strachu z nových začátků…To proto, že nejste s vědomím přítomnosti připraveni přetnout okovy, které vás svazují s minulostí, a které je potřeba s odpuštěním propustit, uvolnit a poděkovat za zkušenosti a posunout se dál – nasednout na svůj nový Vůz:o) Velice často jsou pro vás příčinou překážek nezpracovaná a dosud zasunutá traumata strachu z bolesti, samoty a opuštění.

Moji milí, píše se listopad roku 2010 a před vámi se otevírají nové cesty, které vám vědomím lásky přinášejí dary hojnosti a požehnání. A přitom stačí tak málo k uzdravení Duše, aby jste s láskou vstoupili do svého probuzeného duchovního Srdce, jen tak zůstanete ve spojení s božskou sílou, která proudí veškerým stvořením a otevřeni přijímání a dávání lásky:o) Každý má volbu rozhodnutí, zda je připraven nechat s bolestí umřít vše staré, propustit minulost a rozvázat karmické provázky a jít cestou k znovuzrození, anebo zda zůstane stát na místě. Každičká hvězdička se v jasu rozsvítí, ona neodsuzuje, ale miluje všechny bytosti, přestože nejsou ještě  připraveni vzlétnout – Andělé vám přicházejí na pomoc.

S láskou vaše hvězdičky. S láskou vaši Andělé. S láskou vaše Jitka Bártová.

 

Více...