Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Rady pro dnešní středeční den 7. listopadu 2012 s třezalkou tečkovanou***

Rady pro dnešní středeční den 7. listopadu 2012 s třezalkou tečkovanou***

Autor: v Středa 07.11.2012 07:20:10 |

Ve středu dne 7. listopadu v 1:38 SEČ proběhla měsíční fáze třetí a poslední čtvrti Luny ve Lvu. Za týden v úterý, dne 13. listopadu nás už čeká Novolunní. Venuše ve Vahách v kvadrátu na Pluta do Kozoroha nám přináší uzemnění v lásce a také opět tak trochu obav ze sociálních jistot…Přesto není třeba podlehát nervozitě a obavám z jistoty…Proč také, když květina hojnosti se nachází v našem nitru :o)

A dneska si připravíme čaj z třezalky tečkované *** Třezalka především báječně působí proti nespavosti, stresu, úzkosti a depresím. A recept na nervový čaj? Tak tady je:o) Smícháte 100 gramů natě dobromysli, 50 gramů natě třezalky, 50 gramů listu vrbky úzkolisté, 25 gramů květu vřesu a 25 gramů květu měsíčku. Do hrnku vložíte jednu čajovou lžičku kouzelných bylinek a zalijete čtvrt litrem vroucí vody. Po třech minutách scedíte a popíjete po malých doušcích až 3 krát denně po dobu min. třech týdnů a max. třech měsíců. Třezalka tečkovaná je též považována za přírodní antibiotikum a preventivně působí proti chřipkovému onemocnění.

Já teda při chřipce a preventivně proti nachlazení nejraději piju zázvorový čajík, na který jsem Vám už recept napsala. Nejdete v odkazu Povídání z křišťálové studánky o léčivých bylinkách Opravdu skvěle pomáhá 🙂

Luna nám až do úterního Novolunní couvá, proto stále můžeme čistit svoje tělíčka a hlavně je nezatěžovat zbytečným přecpáváním dobrot, hm 🙂 Také dnešní středeční den je báječný pro půst.

A protože jsem tady pro Vás, můžete se stále ke mně objednávat do poradny, když zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 anebo zavoláte na 775 413 224 Kontakt Také poradna pro Vaše dotazy do poradny je pro Vás otevřena ♥ Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Ve Světle Andělské Lásky Vaše Jitka ♥