Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Začínáme žít vlastní životy a článek o Úplňku, který přichází v pátek, dne 22. dubna ve znamení Štíra.

Začínáme žít vlastní životy a článek o Úplňku, který přichází v pátek, dne 22. dubna ve znamení Štíra.

Autor: v Neděle 17.04.2016 12:04:10 |

Slunce se dne 19. dubna odpojilo od Berana a přešlo do zemského znamení Býka :-) V pátek, dne 22. dubna v 7 hodin a 26 minut ráno vrcholí fáze Úplňku v protilehlém znamení Štíra. Vítám všechny příznivce a všechny své milované miláčky v úplňkovém článku :-) Co je vlastně sen a co je vlastně skutečná realita ? Slunci v Býku vládne planeta lásky Venuše. A v úplňkovém Měsíci ve  Štíru vládne Mars a Pluto. Jak Býk, tak protilehlý Štír jsou kombinací přitažlivých znamení s představou peněz, blahobytu, materiálního zajištění, protože nikdo z nás nechce prohlubovat a produkovat svou závislost almužnami. Takže peníze přijímáte ve svém světském životě jako potravu. A chcete mít jistotu, že nejenom sebe, ale své milované dokážete zabezpečit. Teď ťukám hřebíček na hlavičku a otevírám ožehavé téma pro tak zvaný duchovní lidi, kteří se nad penězi pohoršují. Mnohokrát jsem se ve své poradně setkala právě s těmi bloudícími “duchovně” lenivými dušemi … Dokud je oblékal, živil a platil složenky jejich partner – partnerka, byli pro ně peníze špinavým zlem. Dneska jsou opuštění a bezdomovci, neumí žít vlastním životem a nechtějí se o sebe postarat :-) Určitě peníze nemají nikoho vést k závislosti, lakomství a nějaké fixaci … Peníze jsou pouhé oběživo a vám umožňují soběstačnost ve světě materie, aby jste si mohli žít svým vlastním životem :-)  V Býku Venuše vládne materiálním a estetickým hodnotám, k lásce ke všemu, co je spojené s představou kultivovaného a krásného života :-D  Už v květnu vstoupí Černá luna do Štíra a to se budou dít věci okolo majetků, peněz, udržení mocenských pozic a začne pořádný kolotoč. Jelikož ještě hodně duší půjde z kola ven, nebo li duše budou odvedeny … Úplňkem začne docházet k přátelskému vyrovnání a urovnání sporů, jen neočekávejte, že někdo bude ochoten vyplňovat prázdná místa vaší vystrašené osobnosti. Nic nepotrvá věčně. Mars vás potřebuje probudit, aby jste začali žít své vlastní životy. Pluto, který rovněž Štíru vládne a je pojmenován po bohu podsvětí, přijme všechny změny a ukončení za definitivní. A Luna ve Štíru ? :-D Ta se bude soustředit jak na Pluta, tak na Mars a půjde si za svým cílem. Úrazy, nehody, nemoci, zdraví, emoce, transformace … Ale zase ryze světské záležitosti okolo peněz a finančních výdajů a náboženská vyznání jsou každodenní připomínkou, která vám však umožňuje jedinečnou schopnost vcítění … Dívat se na svět jinýma očima :-) Nečekat, že věci přijdou za vámi, ale objevit se, projevit se a vyjádřit se :-)A nebojujte s citlivým zákoutím duše své, jen bděte :-P Vaše láskyplná energie a inspirace vám umožní vdechnout život do něčeho nového, na co už moc dlouho čekáte. Pluto teď duchovně přežívá a transformuje vše, aby opět na výsluní přišla vzájemná úcta, láska a víra … “Člověče žij a člověče, nechej druhé žít” V lásce a úctě pro vás napsala astroložka a kartářka Jitka :-P 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667  ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667  :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám kartami magie druidů. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.