Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Vliv sobotního novoluní ve znamení Raka, dne 24. června a píše se rok 2017.

Vliv sobotního novoluní ve znamení Raka, dne 24. června a píše se rok 2017.

Autor: v Sobota 24.06.2017 07:10:23 |

Příjemné vstávání do sobotního rána přeji vám přátelé, miláčkové a příznivci hvězd  Máte na dnešní den nějaké plány ? Ve 4 hodiny a 33 minut ráno vrcholila lunární fáze novoluní v Raku. A protože už nemohu dospat, tak mne tady máte u dnešního povídání. Máme sobotu, dne 24. června a svátek má Jan. Po novoluní opět bude luna přibývat, až do úplňku, který nastane 9. července v zemském znamení Kozoroha. Rak ovládá žaludek, dvanáctník, žlučník, játra, prsní žlázy, lymfatický systém a bránice. Po dobu tří dnů má novoluní dle řecké mytologie podobu bohyně černé noci a magie Hekaté, která znázorňuje černý kruh Měsíce. V dnešní době spatřujeme temnou stranu Měsíce jako něco, co může být nově zrozeno, čili smrt a nový začátek. A zase jsme zpátky u novoluní v Raku. Rak je vodní, emocionální znamení a působí především na nervy. Raku vládne Měsíc, takže po celé následující období, až do příštího novu ve Lvu, ten nastane v neděli, dne 23. července, budeme pod vládou Měsíce. Rak je vládcem domova a tady je Měsíc ve vlastním znamení  Lidé, kteří jsou v té době přecitlivělí se sbližují a city volně proudí. Můžeme více jíst a více pít. Tanec okolo ohně je magickým kouzlem pro očištění se a zbavení se všeho starého a negativního. Plamen a vůně dřeva mají takovou zvláštní sílu, při novu sbíráme kořeny a vše léčivé, co roste pod zemí, jako například kořen kostivalu. Rituály závisí na době, kdy je děláme. K rituálům na lásku využíváme kouzelný vliv úplňku. Dnešní rituál v Raku je vhodný na lásku k rodině a na city. Každé znamení zvěrokruhu slouží k určitým účelům a když se Měsíc na své cestě v daném znamení zastaví, což bývá po dobu dvou až tří dnů, využijeme pro kouzlo konkrétní význam daného znamení zvěrokruhu  Ke kouzlům můžeme použít proutek vrby, která patří k Měsíci. A to je z dnešního povídání vše. V lásce a v úctě k vám vaše astroložka a vědma Jitka. 

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, po telefonu na čísle 777 602 325 nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.