Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Ve čtvrtek, dne 12. ledna roku 2017 vrcholí úplňková jízda v Raku a planetární energie s Merkurem v Kozorohu.

Ve čtvrtek, dne 12. ledna roku 2017 vrcholí úplňková jízda v Raku a planetární energie s Merkurem v Kozorohu.

Autor: v Čtvrtek 12.01.2017 05:42:26 |

Krásný zimní den přeji Vám všem :-) Dneska, ve 12 hodin a 36 minut vrcholí úplněk ve vodním Raku a Slunce naproti stojí v zemském Kozorohu. A v 15 hodin a sedm minut se do zemského Kozoroha přidá planeta Merkur. Dlouhé romantické večery s Venuší pod rozsvícenou lampou u teplých kamen nás uspokojí stejně, jako milostné avantýry. Prostě nás jen úplněk v Raku připoutá k jednomu jedinému rodnému místu, kde si připadáme, že jsme šťastni. Pro mne jsou kouzelné večery s rozsvícenou svíčkou a ještě, když jsem zachumlaná v teplém županu. Měsíc je v Raku a Merkur je v Kozorohu. Emocionální projevy, hluboké sociální cítění a bouřlivé  vnímání světa, života a planetárních energií se propojuje s bludištěm myšlenek, ve kterých lidé tápou. Měsíc v Raku vládne domovu a domácímu krbu, zatímco Merkur v Kozorohu nasadí přísný, spolehlivý  a ambiciózní  výraz, otevře nám dobrou paměť a  začne vymýšlet neuvěřitelné věci … V čase emocionálního úplňku míváme sklony k depresím. Je důležité mít nějakou životní vášeň a dokázat si připravit věci, které nám navodí příjemnou radost. Prostě jenom potřebujeme v krbu prohrábnout vyhaslé uhlíky, aby se znova rozhořely. Co nám teď nové přijde do cesty, jde ruku v ruce s pílí, s novou příležitostí a s novým zajímavým učením. Máme potíže s ranním vstáváním a rovněž můžeme tloustnout. Při úplňku si zapalte dvě velké žluté svíce, do misky nasypejte kuličky a snítku vánočního jmelí pro štěstí a představte si anděla, jak vchází do vašeho domu a jak sebou přináší hojnost, bohatství, peníze, klid, harmonii, lásku, štěstí, radost. Svíčky je nutné nechat dohořet. Tento rituál budu dneska večer čarovat. A ještě si při úplňku nezapomeňte nabít léčivé kameny na okenním parapetu. Můžete je nabíjet ve skleněném džbánku s vodou. Můžete si rovněž měsíční energií nabít křišťálové koule a věštící pomůcky. Já mám stejně nejraději zrcadlový úplněk. Krásný den miláčkové. V lásce a úctě astroložka a čarodějka Jitka ♥ 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za 45 až 60 minut. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 900 korun a za dvě hodiny je 1200 korun. Od ledna 2017 je nový pohyblivý ceník služeb. Ale věřte, že max. hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.