Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou V pondělí, dne 9. března roku 2020 nás čeká superúplněk v zemském znamení Panny.

V pondělí, dne 9. března roku 2020 nás čeká superúplněk v zemském znamení Panny.

Autor: v Sobota 29.02.2020 13:25:05 |

Přeji vám krásný březnový úplněk miláčkové :-) V pondělí, dne 9. března roku 2020 v 18 hodin a 49 minut SEČ vrcholí superúplněk v zemském znamení Panny. Měsíční kotouč bude co nejblíže k Zemi (357 tisíc kilometrů) a odtud pramení název superúplněk. Připravme se, že záře Měsíce bude magická. Měsíc se nachází na 19 stupni v zemském znamení  Panny ve dvanáctém domě v opozici na Slunce, které je na 19 stupni ve vodním znamení Ryb a v šestém domě.

Tyto významné úplňkové aspekty znamenají příchod období, které nás “přiblíží” konat něco jiným způsobem, nebo určí čas dozrálých příležitostí nezbytných udělat pokrok a změnu. Hvězdy nám ukazují cestu, ale za žádných okolností nikoho nedonutí konat něco jistým způsobem. Nic nelze stvořit z prázdnoty.

Úplněk bude velice silný a můžeme prožívat mimořádné události, než pociťujeme jindy. Venuše se spojí s Uranem na čtvrtém stupni v zemském znamení Býka a Slunce se nachází v konjunkci s Neptunem v Rybách. Slunce je s Neptunem v plodném znamení Ryb v harmonickém aspektu na Jupitera do zemského Kozoroha. Jsou vhodné konstelace pro početí a sňatky :-D 

Venuše s Uranem mají velký význam pro výživu. Současně se i v těchto příjemných planetárních energií nachází Chiron ve spojení s Černou lunou na čtvrtém stupni v  ohnivém znamení Berana a v sedmém domě partnerských vztahů. Snadno se necháme unášet citovými pohnutkami, můžeme někoho odmítat, anebo být odloučeni a odmítnuti. Měsíc a vycházející Panna nás bude vybízet ke kritičnosti, nebo se pohroužíme do vlastních  myšlenek. S retrográdním Merkurem ve Vodnáři nás pozlobí počítače a technika. Merkur je retrográdní do 10. března a poté se otočí do přímého směru. 

V březnu nás mohou inspirovat umělecké tvorby, retro styl, fotografie … Dne 20. března 2020 přestoupí Slunce do ohnivého a kardinálního znamení Berana a začne nový astrologický rok. V lásce a úctě napsala Jitka Bártová. Papa

Můžete se stále objednávat na telefonním čísle 775 097 667 do mojí astrologické poradny a věštírny. Vaše objednávky s vámi vyřizuje můj asistent, který vám nabídne termín a objedná vás ke mně do poradny. Více informací a adresu poradny najdete v odkazu Kontakt Ceny o službách najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Také písemná poradna pro vaše rychlé a krátké dotazy je otevřená a více informací  je vysvětleno v odkazu Vaše dotazy do poradny. Děkuji za vaší důvěru.