Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou V pátek, dne 7. prosince roku 2018 vrcholí měsíční fáze Novoluní ve Střelci. Co předvídají planetární konstelace na nebeské klenbě ?

V pátek, dne 7. prosince roku 2018 vrcholí měsíční fáze Novoluní ve Střelci. Co předvídají planetární konstelace na nebeské klenbě ?

Autor: v Neděle 25.11.2018 15:12:44 |

Krásný den přátelé a ctitelé hvězd  S předstihem píšu o nadcházející lunární fázi, která nastane v pátek, dne 7. prosince roku 2018 v 8 hodin a 23 minut SEČ, kdy nám Luna v konjukci se Sluncem v pohyblivém znamení Střelce oznámí, že nadešel čas Novoluní  Někdo může říct, že je zbytečné planetární konstelace předvídat a říkat, co bude, co nebude, co skončí a zase naopak co začne. Ale já přesto musím napsat, že když náš duch je nesmrtelný, duše se životu v hmotném světě pod vlivem nekonečné vesmírné sféry jen stěží vyhne. Jen s tím rozdílem, že ve světě, který tady žijeme, tak své zrno sejeme, následně s vhledem do astrologie a planetárních konstelací si můžeme přečíst, nebo předvídat zkušenosti, kterými s veslem na lodi proplouváme  Jsou li největší planetární vlivy v pohyblivých znameních, jako je Střelec, Blíženci, Ryby a Panna, pak jsou naše myšlenkové a duševní pochody co nejsilnější. Slunce, Luna, Jupiter jsou ve Střelci a Mars s Neptunem setrvává v Rybách. Merkur se v přímém směru přesunul do Štíra. Mars a Neptun v Rybách pak zaujímají postoj v aspektu kvadratura na Slunce a Lunu do Střelce. Mars je planetou dynamiky a potřebné energie k životu. V tomto planetárním působení využívá vlastností sporů, které jsou zapřičiněné doslova malichernými podněty. Nebo lhostejností, která rovněž může vybízet k nepokojům. Neptun nás zase kontaktuje s bytostmi z druhého, anebo neviditelného světa, či jiné dimenze, tyto vlivy zaujímají místo při spirituálních sedánkách, nebo v opilosti. Zvláště spirituálním dýchánkům s Neptunem v Rybách v aspektu kvadratury na Lunu do Střelce bych se obzvlášť vyhnula a doporučuji bdělost  Zvláště obezřetní máme být ve styku s podvodníky. Při Novoluní je Jupiter v konjukci s Lunou ve Střelci a proto tak silně působí svým kouzlem, nebo magnetizmem na dobrotivost, šlechetnost, úspěchy, ideály a duchovno, načež Mars v kvadratuře na Lunu do Střelce vyvolává popudlivost, nestálost, neklid, nebo například prchlivost a ošidné choutky. Luna se ve Střelci vyznačuje zálibou v turistice, ve sportu, rovněž v cestování a v lásce ke zvířatům. Působí na játra, stehna, boky, křížovou kost a pohyblivost. Zřejmě se projeví naše slabosti a na povrch vyplují nedostatky, kterých jsme si dosud nevšimli. Luna, jako bohyně plodnosti vládne ženským orgánům. Slunce ve Střelci působí na oblíbenost ve společnosti a vládne optimismu, zatím, co Saturn klade do cesty takové překážky, aby naše duše pochopila smysl své reinkarnace a bytí, proč tady vůbec je. Doporučuji nám všem, aby jsme byli v harmonickém souladu se svým vyšším Já, teda se svým Duchem. Papa a užijte si nádherný a transformační čas Novoluní, prožívejte svou jízdu a držte si klobouky, přeji šťastné svátky adventní a těším se na vás tento den ve 20 hodin v živém vysílání přímého přenosu na you tube kanálu a portálu osobního rozvoje Příznaky transformace, kde jsem hostem. Budeme si povídat o Novoluní  Děkuji  Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka Bártová telefon 775 097 667 

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace už najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění z karet, akášickou kroniku, což jsou záznamy Vaší duše a na čtení z hvězd Vašeho horoskopu, zavolejte na telefon 775 097 667. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého vědění a poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na výklad tarotových karet, nebo na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy zobrazují ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Těším se na vás.