Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou V neděli, dne 5. května roku 2019 v 0:45 minut letního času začíná Novoluní v zemském znamení Býka.

V neděli, dne 5. května roku 2019 v 0:45 minut letního času začíná Novoluní v zemském znamení Býka.

Autor: v Neděle 05.05.2019 12:12:54 |

Krásný den přátelé a příznivci hvězd :-) Dnešním nedělním dnem, 5. května roku 2019 v 0:45 letního času vrcholí fáze Novoluní se Sluncem a Lunou v zemském a pevném znamení Býka, kterému planeta Venuše vládne :-PHoroskop otvírá tendence a snaží se nás naučit lekcím života, ale v žádném případě nás nenutí, abychom cokoliv konali. Rozhodování, co chceme a co nechceme dělat, vychází z našeho nitra a je svobodnou vůlí každé bytosti.

Karmickou lekcí nabíráme životní zkušenosti a co bude dále, to už závisí na našem nitru a na naší volbě. A tak vám velice ráda předávám myšlenku, když budete pomáhat svým hvězdám, ony budou pomáhat vám :-P Dnešní Novoluní je mimořádné silné. Slunce v konjunkci s Lunou se nachází na čtrnáctém stupni zemského Býka a Venuše, která Býkům vládne, se nachází na sedmnáctém stupni ohnivého znamení Berana. Zatím, co Venuše symbolizuje lásku, krásu a partnerství, pevné znamení Býka symbolizuje hodnoty. Jak vnímáme vlastní hodnotu, což znamená, jak milujeme své tělo a duši, takže jak vnímáme svou duševní krásu, ale pochopitelně i krásu a dokonalost fyzického vzhledu Jak je pro nás nás naše tělesná krása důležitá, abychom oslňovali sebe sami, anebo své okolí ? Venuše je zrcadlem a zrcadlí naše touhy po líbivosti, zároveň nás upozorňuje na sebelásku, abychom milovali nejen tělesný vzhled, ale hlavně duši. Vtělení je dané inkarnací, protože tělo si pro svou duši jako chrám do života vybíráme, abychom prožívali a získávali zkušenosti.

Planetární postavení je při Novoluní harmonické Když bereme na zřetel smyslnou a dráždivou krásu Venuše v ohnivém Beranu a spirituální magnetickou Lunu v konjunkci se životadárným Sluncem v zemském Býku a zároveň v působení harmonického aspektu na Saturna do zemského Kozoroha, pak tento vliv podporuje vytrvalost, houževnatost a blahobyt. Není důležité, kolik peněz vyděláváme, ale jak umíme s finančními prostředky hospodařit, anebo mrhat a ztrácet. V souladu se sebou, jak dokážeme naplnit svou duševní hodnotu, jestli milujeme a přijmeme sebehodnocení, rozmnožujeme životní síly a zvyšujeme vyhlídky na své úspěchy. V jistém smyslu to znamená překonání pocitu nedokonalosti, méněcennosti a nedůvěry k sobě a nabývání zkušeností, abychom se přijímali.

Obě Světla, jako jsou Slunce a Luna prozrazují tendenci, jak máme svou duši a své fyzické tělo rádi. Slunce v Býku je výhodné pro odměny, jakým stylem se dokážeme odměnit, a je výhodné pro finanční úspěchy. Býk ovládá krk, dolní čelist, uši, jazyk, hlasivky a příjemný hlas. Jediné, co nás a náš svět může osvobodit je, když dosáhneme vlády sami nad sebou a budeme vnímat nejenom své hvězdy nad hlavou, ale hlavně budeme vnímat srdeční hvězdu, která je vysílačem nejvyšších záchvěvů lásky, kterou může bytost zachytit. My lidé jsme schopni přijímat a srdcem zachytit světlo, informace i lásku, ale záleží, s kterými bytostmi v určitém věku přicházíme do styku. Dnešní Novoluní nám přináší plodnou představivost, Luna je v Býku v povýšení a její působení je v kladném smyslu velmi příjemné a silné.

Pevné znamení Býka snižuje proměnlivost Luny a je doplněné vytrvalostí, uměním, hudbou, zábavou a všemi věcmi, která nám zkrášlují život. V následujícím měsíci, až do příštího Novoluní, budeme vnímat planetární působení Venuše, která nám symbolizuje lásku. Vychutnávejme si požitky, pochutiny, smyslnost a lásku duše, které nám dnešní Novoluní a májový měsíc přináší. Procházíme obrovskou transformací miláčkové, proto važme si každého okamžiku života, milujte svou duši, milujte svůj život, požitky a tělesnou nedokonalost a buďte stále pozitivně napojeni.

A můžete se podívat do svého životního horoskopu, kde najdete své astrologické domy, které se též nazývají mundánní domy. A ve kterém z vašich dvanácti domů se nachází zemský Býk, tam můžete soustředit svou lásku, srdce a myšlenou posílit svůj nový začátek. Můžete něco nového zrealizovat, plány, aktivitu a prostě něco nového začít. Nov je novým začátkem Pro připomenutí vám přikládám význam jednotlivých domů V astrologii a v horoskopu máme dvanáct mundánních domů, o kterých mluvíme jako o astrologických domech, zkráceně řečeno domech. Domy mají na nás vliv dle svého uspořádání v horoskopu a dle planetárního obsazení. První dům (ascendent) ovládá hmotné tělo, jeho vzhled a duši, čili osobnost. Druhý dům ovládá hmotné věci, jako jsou peníze. Třetí dům ovládá sourozence, sousedy, myšlení, krátké cesty a dopravní prostředky. Čtvrtý dům (IC) ukazuje na rodiče, původ rodiny, pozemky, domy a životní podmínky, ukazuje na vše, co souvisí se zemí. Pátý dům vládne láskám, milostným vztahům, tajným milencům, sexuálním hrátkám, dětem, zábavám, koníčkům a spekulacím. Šestý dům vládne zdraví a práci. Sedmý dům (descendent) vládne manželství, podnikání a partnerství, protivníkům a soudním sporům. Osmý dům je tématem smrti, dědictví, okultních schopností a úrazů. Devátý dům je kultem náboženství a duchovních zážitků, ciziny a dalekých cest, zákonů. Desátý dům (MC) má vliv na rodiče, na sociální postavení ve společnosti, na kariéru a na vládu. Jedenáctý dům ukazuje přátelé, společníky a příznivce, tajná přání, naděje a touhy, také nevlastní děti. Dvanáctý dům vládne minulosti, minulým životům, ale také nepřátelům, pletichám, léčebnám, starostem, či omezením, například ústraní, nemocnice. V lásce a úctě astroložka a vědma Jitka Bártová  775 097 667

Krásný den miláčkové, vítejte v nabídce služeb. Pro objednání se do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám poradenství a výklady horoskopu a karet v mé astrologické poradně a věštírně. Dělám i konzultace a výklady po skype, po telefonu, nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradnyA veškeré informace už najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění z karet, Akášickou kroniku, což jsou záznamy Vaší duše a na čtení z hvězd Vašeho horoskopu, zavolejte na telefon 775 097 667. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na poradenství a na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Kontakt Ale více informací k nabídce a ceník výkladů najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Těším se na vás. S láskou a úctou astroložka a vědma Jitka Bártová.