Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Úplněk, který přichází ve středu, dne 14. prosince roku 2016 vrcholí s Měsícem v Blížencích.

Úplněk, který přichází ve středu, dne 14. prosince roku 2016 vrcholí s Měsícem v Blížencích.

Autor: v Pondělí 12.12.2016 03:20:21 |

Sníte o Vánocích bílých ? Já ano a v čase, kdy se nám blíží Štědrý večer, tak už poslouchám vánoční koledy :-P A tímto vás miláčkové moji vítám u dnešního povídání o úplňku, který vrcholí ve středu, dne 14. prosince v 1:08 SEČ :-) Úplněk nastane v Blížencích a věřte, anebo nevěřte, Měsíc tak utvoří harmonický aspekt na planetu Mars do Vodnáře a na planetu Uran do Berana :-) Blížencům náleží planeta pohybu myšlenek a komunikace Merkur. A tak budeme tlachat o něčem, co se nám už dlouho honí hlavou a vyhledáme si společnost těch lidí, s kterýma je nám velice dobře. Jednoduše nás úplněk bude přitahovat ke spřízněným duším. Vztahy na dálku vám začnou být blízké. Blíženci mají dvě tváře a jak já sama říkám, jsou naladěni jako počasí. Tak se také v lunární energii Blíženců budeme pohybovat my. Chvilku dobře bavící se širokým úsměvem na tváři a chvilku zase se zatnutými zuby hlouposti řešící :-D  Měli bychom si naplánovat ideály, co jsou teď pro nás v kurzu (aktuální téma) a přenést je do skutečnosti. Intimní chvíle s partnerem nám budou o to vzácnější, když se budeme cítit šťastní. A když už se ve vašem životě něco zhroutí, řekněte si, že všechno má svůj význam a hleďte přistát vlastníma nohama pevně na zem. Jedině tak vycentrujete vlastní stabilitu a budete vědět, že si můžete být jistí sami sebou. Nepřetěžujte svou mysl starostmi ostatních lidí … S Venuší ve Vodnáři je ten nejlepší čas navázat milostný vztah. Naše vnitřní životy jsou díkybohu originální součástí nás samých. K úplňku patří spousta věcí, mimo jiné pevné nervy v davu vánočního šílenství a nákupů, ale zjevně nejlepší jsou zapálené svíčky. Nezapomínejte na báječné chvíle a jednotlivé detaily životního obrazu a dejte si s přáteli horký vánoční punč, cukroví, dobrou kávu anebo třeba do zlata opečenou klobásu. Najděte si způsob, jak si můžete užívat příjemných věcí a nemusíte se přitom vůbec stresovat. Milujte se přátelé a sdílejte lásku ke zvířátkům, kteří čekají na vaše pohlazení, mističku dobrot a pelíšek v náruči teplého domova. V lásce a úctě vám přeji požehnané světlo vánoční :-P Vaše astroložka a čarodějka Jitka ♥  775 097 667 ♥ 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná.  Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun max za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 900 korun a za dvě hodiny je 1200 korun. Od ledna 2017 je nový ceník služeb. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.