Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Srpnový úplněk v Rybách v roce 2012, vzývání moudrosti a lásky s pochopením hodnot na vnitřní úrovni všech lidských bytostí :-)

Srpnový úplněk v Rybách v roce 2012, vzývání moudrosti a lásky s pochopením hodnot na vnitřní úrovni všech lidských bytostí :-)

Autor: v Úterý 28.08.2012 20:44:54 |

Ani jsme se nenadáli a prázdniny nám pěkně končí dnem úplňkovým, protože v pátek, dne 31. srpna v 16:00 letního času se dostáváme do lunární fáze Úplňku v Rybách. Čeká nás jeden z nejsilnějších Úplňků v roce 2012 *** Ryby ovládají chodidla a prsty u nohou, chůzi a lymfatický systém, mají vliv na duševní psychiku a labilitu, stres a ploché a studené nohy.

Ryby jsou vodním, nostalgickým a senzibilním znamením zvěrokruhu a zastupují dvanáctý a poslední astrologický dům.

Luna  se nachází v silné úplňkové vibraci v souhvězdí Ryb, také léčivá energie a propuštění karmických starých bolestí, strachů a křivd nás provází při úplňkovém léčení s moudrým Chironem v souhvězdí Ryb,jehož láska je propojená se Zemí a moudrostí přírody a nakonec to je Neptun, jehož úplňkové spojení v souhvězdí Ryb a intuitivní vnímání podpoří plodnou fantazii,  která přivede člověka do kontaktu s bytostmi “neviditelného” světa zvýšeným chvěním aury 🙂 Marsovská síla vycházející ze souhvězdí Štíra v trigonu na Neptuna do Ryb pomůže lidem vědomě pochopit hodnoty na vnitřní úrovni a citový život ***

Úplňková energie s Černou lunou (bohyní Lilith) v konjukci s karmickým zavadlem “dračím ohonem” dočišťuje dluhy, omyly a problémy z minulých  životů *** Ze svých omylů, pádů a problémů se učíme a dostáváme lekce, sbíráme nové zkušenosti tak dlouho, dokud vědomě nepřijmeme a s láskou nepoděkujeme, že to ochutnání a prožití pádů, omylů a bolestí nás právě v našem poznání posunulo dál k okamžikům štěstí ♥ Ještě připomenu, že tato vědomá transformace bude následovat i v měsíci září 🙂 V září se podělím a další povídání s hvězdami.

A tak není nutné podléhat smutku, fobiím a strachům (naše ego) z uměle vytvářených doměnek katastrofických scénářů a ještě řešit věci neřešitelné, ale je to pro všechny z Vás báječná nová příležitost, jak se přitulit k milovaným lidem, otevřít svá srdíčka lásce a probudit se k novému životu. To znamená prohloubit a naplnit svůj život světlem a láskou, naučit se soucítit s ostatními, ale také se naučit chovat soucitně a laskavě k sobě samým, což je velmi důležité. Vědomě přijmout, že je třeba plnit jak praktické životní záležitosti, tak i vnitřně zdokonalovat a v lásce zušlechťovat vlastní duši.

Vědomě přijmout okamžik, že vše prožíváte teď, právě tady, že jste součástí tohota života, přítomného okamžiku, dechu, slunce a tepla a bohatství, které hledáte, je uvnitř každého z vás, ve vašich srdcích. Právě tady a teď Jsem ♥ ***

A připravíme si úplňkovou bylinkovou koupel pro chodidla 🙂 Z bylinek si vybereme tymián, šalvěj, vavřín, majoránku a levanduli a hrst čersvých bylin, nebo polévkovou lžíci sušených bylinek vložíme se lžičkou mořské soli do nádoby s horkou vodou. Bylinky necháme plavat ve vodě a poté ponoříme i chodidla.

A ještě malé kouzlení s barvami * Hnědá barva představuje uzemnění a podporuje smysl pro realitu * 🙂

* Křišťálová barva přináší léčivou energii, ochranu a uzdravení duše * 🙂

Smějte se celým svým srdíčkem, v lásce přijímejte dary Života a nádherné léčivé souznění vám s láskou a Anděly přeje vaše Jitka Bártová ♥ ***

Pro objednání k osobnímu setkání do mojí astrologické poradny Kontakt mi můžete zavolat na mobil: 775 097 667 Ceník a nabídka mých služeb pro vás nebo mi napsat: moje e-mailová adresa:

povidanishvezdami@seznam.cz a pro rychlé poradenství a objednání Kontakt můžete zavolat na mobil 775 413 224 nebo napsat: e-mailová adresa: povidanishvezdarem@seznam.cz

Také naše poradna pro Vaše dotazy do poradny je pro Vás otevřena ***