Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Přichází sobotní úplněk v ohnivém Střelci, dne 21. května 2016 a planetární působení.

Přichází sobotní úplněk v ohnivém Střelci, dne 21. května 2016 a planetární působení.

Autor: v Pátek 20.05.2016 05:39:32 |

Krásný úplňkový den, který vrcholí v sobotu, dne 21. května roku 2016 ve 23 hodin a 17 minut přeji všem miláčkům a přátelům. Co nám přinese úplněk ve Střelci, kterému planeta Jupiter vládne ? U mnohých lidí budou převládat pocity, ve kterých se rozhodnou pro změny. V čase vrcholícího úplňku se citlivá luna nachází v těsné blízkosti, neboli v konjunkci s planetou akce a činů, s retrográdním Marsem v ohnivém Střelci, který je zabarvený vlivem Jupitera. Jupiter je ušlechtilou planetou hlubokého a pravdivého poznání … Zatím, co optimistický, bojovný a kurážný Mars je planetou zanícení a nadšení pro něco, po čem jste už dávno toužili a přemýšleli, že uskutečníte. Takže Mars je planetou akce a činů. Planetární úplňkové vibrace nejenom ovlivní sympatie k druhému člověku, ale také naděje, touhy a nové začátky vám pomohou objevit a najít sama sebe. Úplněk ve Střelci je jedinečnou příležitostí k uskutečnění vašich plánů. Retrográdní Mars ve Střelci přeje soběstačnosti, ovšem také uzavírání a léčení cesty minulosti. Jupiter v zemské Panně přeje změně pracovních aktivit. Nebo polepšení si v práci. Omluvy a výmluvy už nic nezmění. Pouze aktivita a souhlas  vaší duše udělat změny vám otevře dveře do nových začátků. Měsíc ve Střelci se nejenom nerad vzdaluje humoru, ale má vyhraněný smysl uvést věci na pravou míru. V zásadě vidí věci v lepším světle a zdůrazňuje vše pozitivní, co vás obklopuje. Přesto si vyříkáte s druhými lidmi vše pěkně z očí do očí … Vzhledem k tomu, že v čase úplňku vypluje vše skryté na povrch,  pravda stejně vyjde najevo. Pátečním dnem nám vstoupilo Slunce do vzdušných Blíženců, kterým planeta Merkur vládne. Jupiter v zemské Panně působí harmonicky v přímém směru, zatím co  Merkur stojí retrográdně v zemském Býku. Každých sedm let, přes různé odbočky, slabiny a zastavení, dospíváte k určitému cíli. Víte, kde se ve vašem horoskopu nachází planeta Merkur ? Vzhledem k tomu, že je teď Merkur v Býku retrográdní a naznačuje strnulý pohyb, jste zaplaveni vlnou nedorozumění a různými omyly. Také technika nefunguje a vypadává, za tímto  vším máte pocit, že se váš život komplikuje a vaše smysly blokují. Přijměte Merkura s lehkostí jako velkou hru. I stagnace něco znamená a přesto  je pomíjivá. Jestli vás někdo, anebo něco přitahuje, nebo jste ve vztahu, ve kterém přesto víte, že partner je protiva, nikdy to neznamená, že musíte zůstat navěky. Život je cesta plná odboček, omylů a nových výzev a začátků. A v pondělí, dne 23. května se zase Merkur v přímém směru hezky rozeběhne a pocítíte, jak jsou všechny stagnace pomíjivé. Mars je rovněž retrográdní a ve své stagnaci až do konce června zůstane. Krásný a požehnaný čas a kouzelný úplněk vám v lásce a úctě přeje astroložka a kartářka Jitka ♥ Čas si právě teď tvoříte pouze vy ♥

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667.  Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná. Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD za příplatek 100 korun, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue.