Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Povídání s hvězdami o úplňku, který vrcholí v pátek, dne 27. července a karmické léto nám přináší povídání s hvězdami o úplném zatmění Měsíce ve Vodnáři, ve dne 27. července roku 2018.

Povídání s hvězdami o úplňku, který vrcholí v pátek, dne 27. července a karmické léto nám přináší povídání s hvězdami o úplném zatmění Měsíce ve Vodnáři, ve dne 27. července roku 2018.

Autor: v Neděle 24.06.2018 11:19:45 |

Krásný den milí moji přátelé a příznivci hvězd  Dneska máme 24. června a po magické noci svatojánské má svátek Jan. Ačkoli se ochladilo, léto  s námi vibruje v plném proudu a za týden začíná prázdninový měsíc červenec. V červenci nás čekají karmické lunární události. V pátek, dne 13. července ve 4 hodiny a 50 minut vrcholí fáze Novoluní v kardinálním znamení Raka a opět je to v pátek, dne 27. července, kdy v osm hodin ráno vrcholí fáze odzemí Měsíce, načež následně tentýž den ve 22 hodin a 20 minut vrcholí Úplněk ve Vodnáři a dochází tak k osudovému jevu úplného zatmění Měsíce ve vzdušném znamení Vodnáře. Toto osudové zatmění Měsíce budeme pozorovat z pátku na sobotu, ze dne 27. července na 28. července. Toto celkové zatmění dotváří velký kosmický kříž. Zatmění Měsíce, který bude v zemském stínu ponořen po dobu jednu hodinu a 43 minut, bude viditelné i v České republice  

Úplněk je pod vládou planety Uran devítkový, takže předpokládejme, že následně završí vše karmické. Měsíc se nachází v konjukci (snoubení) s retrográdní planetou Mars včetně jižního, čili sestupného měsíčního uzle ve Vodnáři, což zviditelňuje téma vnímavosti k tradičním hodnotám a respekt k nezávislosti. Jižní uzel – dračí ohon představuje jakési otevřené dveře z minulých životů. Jižní uzel je nositelem dědictví, zděděných vlastností a označuje nám, čím jsme byli v minulých životech, nebo li naše vtělení. V karmickém a osudovém létě se při úplňku včetně plného zatmění Měsíce, nachází postavení Slunce v ohnivém znamení Lva v konjukci (objímání, snoubení) se vzestupným, severním měsíčním uzlem – dračí hlavou ve Lvu. Severní uzel zobrazuje práh, který je nutno překročit, úsilí, které je nutno vyvinout, abychom těžili ze svých zkušeností z minulých životů a minulých omylů  Abychom už neopakovali stejné omyly a mohli tak zrealizovat, čili naplnit karmu života  

V době úplňku a zatmění Měsíce je osa znamení, na níž jsou zastoupeny měsíční uzly v pátém a jedenáctém domě a zviditelňuje téma přátelství a procitnutí duše … Nyní máme ohromnou příležitost začít si vážit své duše, ducha, být vědomí v lásce, v plné síle a světle. Opouštět vzhlížení k modlám. Učíme se život tvořit a to bez ohledu, co nám tu sobecky a manipulací předkládá opačná strana. Učíme se přijmout vlastní sílu a tématem jsou děti, očkování, medicína a alternativní léčení. Zastávám názor středu, abychom byli ukotveni, ale nicméně provázáni s přírodou, abychom byli bytostně sami s sebou. Náš vývoj je spojený s vývojem nové generace a potomstvem, dětí, rodinou a naplňováním tužeb, je důležité si ukončit traumata z minulosti. Je to cesta v přijetí svého Já. Mimořádný a výjimečný zážitek je spojený s retrográdním Marsem ve Vodnáři, který vysílá opozici na Slunce stojící na čtvrtém stupni Lva. Mars dosahuje maximální hvězdné velikosti a tato rudá planeta se o čtyři dny později přiblíží co nejvíce k Zemi. Na obloze mimo Měsíc v úplňku a mimo planetu Mars najdeme další zajímavé planety, jako jsou Saturn, Venuše a krásně postavený Jupiter.

Také mezi Saturnem a Jupiterem bude jasně zářit královská rudá hvězda Antares v souhvězdí Štíra, která je pojímána jako rudý veleobr.  Antares je strážkyně pokladů a její síla zobrazuje nejenom boření, válečné konflikty a ničení, ale také stavění a tvoření. Takže vliv Antares může přinést lásku a schopnost uskutečnění cíle ve hmotě. Antares zobrazuje obrovskou sílu určenou nejenom k boření, ale hlavně určenou k uskutečnění a stavění. To mi opravdu připomíná mytologického Golema   Takže nepřijímejme královskou hvězdu Antares jako něco zlého, ale přijímejme jí jako strážkyni, která nám ukazuje cestu procitnutí v čase letního karmického úplňku  

Ještě stojí za zmínku retrográdní planeta Mars ve Vodnáři, čili Áres, která stojí v opozici  na Slunce do Lva. V této planetární konstelaci Mars poškozuje oči, takže buďme vlídní ke zraku. Vodnář ovládá éter, pak s působením na Slunce do Lva způsobuje bušení srdce a zánětlivá onemocnění. Může nám přinést spekulace a podnítit nespokojenost, nepokoje a nehody, ovšem také transformovat pokrok v mezilidských a světových vztazích, jak píši na světě  V technice a elektrotechnice lze předpokládat v následujícím období výpadky sítí, kolapsy. Poněvadž Mars je planetou iniciativy a energie, v případě retrográdního planetárního postavení nám můžou konstelace přinášet sabotování posunu a úsilí ve společnosti, v politice, v médiích, ale také například letní zdražování jídla, nebo pohonných hmot. Mars je retrográdní do 27. srpna. Jupiter je do desátého dne v měsíci červenci retrográdní ve znamení Štíra a postupně může otevřít téma v probouzení nezištnosti.

Další zmínkou je planeta Uran. Uran je planetou, která má na budoucnost velký vliv. Upozorňuje na nutnost změn a na rozvoj schopností lidstva. Ztělesňuje, abychom si vyjasnili, o jakou změnu chceme ve vývoji rodiny, domova, existenčních výhod a vzdělávání usilovat. Je třeba cítit a přijmout se, nebo  je třeba přijetí toho, co ještě neznáme a nevíme. Uran ukazuje nové možnosti, náhlé zvraty, proces, který se odehrává na myšlenkové, citové a emocionální úrovni. Rovněž vzhledem k neustálému planetárnímu pohybu se přikláním k možnosti živelných pohrom, požárů, zemětřesení, které už vlastně probíhají … Přeji vám miláčkové nádherné léto, krásně si vše prožívejte a mějte úctu sami k sobě. Když milujete svou duši a ctíte lásku, krásu a sílu ducha svého, pak se setkáte s bytostmi, které jsou na vyšší úrovni vibrací, jako jste vy. Naším úkolem je pochopit  V lásce a úctě vaše astroložka a vědma Jitka  Přeji požehnané a laskavé léto.

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, nebo po telefonu na čísle 777 602 325 nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace už najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění z karet, akášickou kroniku, což jsou záznamy Vaší duše a na čtení z hvězd Vašeho horoskopu, zavolejte na telefon 775 097 667. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého vědění a poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na výklad tarotových karet, nebo na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy zobrazují ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Těším se na vás.