Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Povídání s hvězdami o karmickém Novoluní, které nastane dne 24. března roku 2020 ve znamení Berana.

Povídání s hvězdami o karmickém Novoluní, které nastane dne 24. března roku 2020 ve znamení Berana.

Autor: v Pondělí 16.03.2020 20:24:11 |

Krásný den přátelé :-) Vítám vás na svých stránkách, abych se s vámi podělila o povídání s hvězdami na téma karmické Novoluní :-) Venku příjemně svítí sluníčko a přivítali jsme jaro :-) Novoluní vrcholí v úterý, dne 24. března roku 2020 v 10 hodin a 31 minut na čtvrtém stupni s Lunou, která je v konjunkci se Sluncem v ohnivém a kardinálním znamení Berana.

Planetárním vládcem Berana je Mars. Konjunkce Světel představuje splynutí a záměnu mezi mužským a ženským prvkem, tedy mezi vědomím a cítěním. Současně se ve znamení Berana nachází Černá luna v konjunkci s léčitelem Chironem, což většinou označuje citová zranění a zrání, kdy osobně vnímáme nastavení hranic mezi lidmi.

Novoluní se odehraje v desátém astrologickém domě a celosvětové dění tak ovlivní Neptun v Rybách. Vzhledem k postavení nodálních uzlů v šestém domě zdraví a ve dvanáctém domě životních zkoušek a nemocí, který je zároveň v analogii s Neptunem, je klíčovým slovem Novoluní rozumět. Z pohledu karmy v šestém astrologickém domě procházíme velkým krizovým stavem, vybavením si vzpomínek na minulá vtělení, na pocity strachu, prožitky bolesti a utrpení. Děláme si starosti o zdraví a výdělek, o zvládnutí života a zvládnutí každého dne. Z pohledu karmy ve dvanáctém astrologickém domě čerpáme sílu při odpočinku v ústraní, ponořujeme se do vlastního nitra, přemýšlíme o životě a smrti, snažíme se z lidského hlediska porozumět podstatě vědomého bytí. Dochází pak ke splynutí těla s duší. Cílem je znovuzrození, smrt starého života a přechod k vyššímu stavu. Jestli jsme ovšem v rozkladu a nedokážeme krizi přijmout a využít, zapadáme do stavu nemocné melancholie.

Další astrologickou událostí je tranzitující Uran na čtvrtém stupni zemského a pevného znamení Býka v kvadratuře na planetu Saturn do vzdušného a pevného znamení Vodnáře. Tento aspekt rovněž přináší nemoci, které postihují katar dýchacích cest. V sobotu, dne 11. dubna opouští Merkur Ryby a v 7 hodin ráno letního času se přesune do kardinálního znamení Berana. Z pohledu planetárního postavení nás budou hvězdy směřovat k nabírání nové síly. Proto nám na nebeské klenbě bohové s úsměvem říkají, že vždy můžeme okusit něco nového, abychom přijímali nové hodnoty a nové životní priority :-D Tranzitující Mars a Saturn ve Vodnáři v kvadratuře na planetu Uran do zemského Býka ovlivňuje určitý existenční postup, můžeme v následujících několika měsících očekávat radikální změnu ovlivňující vztahy, peníze, zdraví a náš postoj k životu. Přeji vám miláčkové  krásné a prožitkové Novoluní, přeji vám životní pohodu a pozitivní myšlení. Buďte dobří lidé. Papa v lásce a úctě Jitka Bártová. 

Můžete se stále objednávat na telefonním čísle 775 097 667 do mojí astrologické poradny a věštírny. Vaše objednávky s vámi vyřizuje můj asistent, který vám nabídne termín a objedná vás ke mně do poradny. Více informací a adresu poradny najdete v odkazu Kontakt Ceny o službách najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Také písemná poradna pro vaše rychlé a krátké dotazy je otevřená a více informací  je vysvětleno v odkazu Vaše dotazy do poradny. Děkuji za vaší důvěru.