Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Povídání s Lunou, co nám přinese úplněk v zemském znamení Býka, dne 24. října roku 2018

Povídání s Lunou, co nám přinese úplněk v zemském znamení Býka, dne 24. října roku 2018

Autor: v Neděle 21.10.2018 14:23:10 |

Krásný úplňkový den v zemském znamení Býka přeji vám všem přátelé a miláčkové hvězd  Středečním dnem, 24. října roku 2018 v 18 hodin a 45 minut letního času vrcholí úplňková fáze v zemském znamení Býka, kterému planeta Venuše a druhé znamení zvěrokruhu vládne  Býk působí na hluchotu, mandle, krk, hlasivky a chrapot. Úplněk bude krásně navazovat na úterní energie vstupujícího Slunce do znamení Štíra. Měla bych psát o planetě Venuši, která je retrográdní a nachází se v postavení Štíra, ale raději zmíním jednu důležitou planetu, která nese název Merkur a je rovněž ve znamení Štíra.

Štír je ovládán Marsem, planetou akční a dynamické energie a vyznačuje se všemi  marsovskými a transformačními vlastnostmi, ať už kladnými, nebo zápornými  Merkur má ve Štíru vyvinutou intuici a představivost, nebo přesněji napíši jasný rozum, ostré slovo a smysl pro přímočaré jednání. Merkur je planeta logiky, myšlení, rozumu. Z duchovního hlediska je každý karmický dluh ať dříve, nebo později splacen. Merkur je v konjukci s planetou Jupiter, která patří mezi nejpříznivější planety v horoskopu. Zatím, co Jupiter vyniká dobrou a šťastnou náladou, Merkur vyniká reálným myšlením a vymezuje si čas pro nějaké rozhodování. Protilehlým znamením Štíra je Býk a Slunce ve Štíru v čase úplňkového mámení působí v opozici jak na Měsíc, tak na retrográdní planetu Uran do zemského znamení Býka. V planetárním postavení  je ukazatelem možnosti ztráty peněz, promarnění majetku, nebo neuspokojivých odměn finančních, není li člověk přístupný změně. Uran v zemském Býku vládne hodnotám a penězům, jako retrográdní planeta naznačuje nejisté a kolísavé poměry, ale vcelku vzato také příznivé proměny. Pevnost zemského a stabilního znamení Býka ukotvuje Lunu a vychutnává si požitků, které nám jsou v daném okamžiku dopřány. Luna je v Býku doplňkovou energií stability, zázemí, družnosti, ale také umění či hudby.

Planeta Venuše, která s zemským Býkem souzní, se v horoskopu nachází retrográdní ve vodním znamení Štíra. Působí nejenom na naší transformaci v oblasti srdce a lásky, ale zároveň vytahuje na povrch jak hluboké temné stíny a bolesti, tak traumata ukrytá v hlubině naší duše. Proto vnímáme a vidíme, jak z tváří padají masky, anebo narážíme na nesouhlas některých lidí, kteří již s naší duší nerezonují.

Pravá polovina mozku je ovládána Merkurem a šišinka je zase ovládaná Neptunem. Tělo je pocitově ovládáno Lunou a nervy jsou ovládány planetou Uran. Náš životní duch je tvůrčí sílou a naše přeměna je možná bezprostřední blízkostí nezávislé lásky, pak lásky myšlenky a lásky vyřčeného slova. Mám pocit, že lidé ztrácí soudnost, úctu a lásku. Lidé propadají spiritistickým sedánkám a bláznovství, Lidé se pokládají za archanděly, za Ježíše, či Máří Magdalény … Myšlenky, které jsou upřeny ke slávě, k podvodům, lžím, klevetění a pomluvám, rovněž vytvářejí karamboly jak v životních situacích, tak na plicích  A právě je to dnešní devítkový úplněk v Býku, ve kterém nás planetární postavení překvapí svou přímostí v oblasti duchovních jevů, schopností, ale rovněž prozření z iluzí, klamů a lží. Černá luna v nezávislém znamení Vodnáře osvobozuje a zbavuje okovů naše duše, neptunské kvality vycházející z okultního znamení Ryb se dále a postupně očistí a v jistém smyslu dokončí rozvinutí okultních schopností. Můžou nastat nepředvídatelné příhody, úrazy bleskem, či elektřinou, nebo dopravní karamboly.

A ještě malá glosa na závěr  Jsou problémy, které u člověka vyžadují dlouhodobou pozornost. Jedině člověk, který je ctižádostivý ke změnách svého života, má chuť řešit a proměňuje své nápady ve skutečnost, je úspěšný. Užijte si čarokrásnou sílu a proměnu v dnešním úplňku a mějte láskyplné podzimní dny. Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka 

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace už najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění z karet, akášickou kroniku, což jsou záznamy Vaší duše a na čtení z hvězd Vašeho horoskopu, zavolejte na telefon 775 097 667. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého vědění a poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na výklad tarotových karet, nebo na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy zobrazují ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Těším se na vás.