Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Povídání o Novoluní ve Štíru, které vrcholí v neděli, dne 30. října 2016 v 18 hodin a 40 minut SEČ.

Povídání o Novoluní ve Štíru, které vrcholí v neděli, dne 30. října 2016 v 18 hodin a 40 minut SEČ.

Autor: v Neděle 30.10.2016 01:48:01 |

Krásný podzimní čas Novu přeji vám všem přátelé a miláčkové :-)  V neděli, dne 30. října v 18 hodin a 40 minut SEČ vrcholí lunární fáze Novu s Lunou, Sluncem a s Merkurem ve Štíru :-) Letní čas skončil a noc je oděná do černého šatu. Miluji černou barvu, ale také mám ráda barvy pastelové. Největším bohatstvím, které můžeme prožít, je naše rodina. Jaký má smysl se za něčím neustále honit, když nakonec v honbě za kariérou, finančním zajištění a blahobytem zůstáváme v rodině zapomenuty ? A o tomto všem pojednává osmé znamení zvěrokruhu ve Štíru, kterému planeta aktivity Mars a planeta transformace Pluto vládne. S Novem přichází nový měsíc, který bude probíhat pod vlivem těchto dvou planet. Listopad je pro nás velmi důležitý, protože všechno pomíjivé odejde z našich životů pryč a začneme spoléhat více sami na sebe. Nebudu psát miláčkové o politice, která je smrdutá a která mě unavuje, protože jsou lidé na politiky, kteří se nás snaží manipulovat a omezovat, pořád navztekaný. Mars je rudá planeta a staví nás do situací, ve kterých se snažíme projevit své ambice a sáhnout na vítězství … Dostáváme se do situací, ve kterých je touha obrazem našich emocí :-D Vítězství může souviset s vášní a s rozkoší, ale také s překonáním bolesti a se smrtí. Mars stojící v zemském Kozorohu utvořil kvadraturu k retrográdnímu Uranu v Beranu. A Pluto v Kozorohu je v kvadratuře k planetě Jupiter ve Vahách. A přesně tak nám planetární konstelace vystihují naše emocionální pocity, nejsilnější pouta k bytostem, které máme v srdci a nekonečnou cestu hledání něčeho, co je opakem toho, co právě teď máme. Pokud jste ztratili ve svém životě směr, právě teď máte šanci se vzchopit a jít dál :-) Nejdůležitější budou zájmy, které přesahují hranice společnosti. Nejdůležitější bude rodina, rodinný krb, teplé zázemí a vlastní bydlení. Velkorysost Jupitera nás učí nesobeckosti :-P Jupiter ve Vahách nám zprostředkovává kontakt s druhými lidmi, s miláčky a osudovými partnery duše. Někomu může připadat cesta příliš složitá a dlouhá … Ale čas je tvorbou naší duše. Obklopujte se lidmi, kteří vás milují a které si nesete ve svém srdci. Uvědomte si svůj vlastní potenciál. Co vám připadá komplikované se vyjasní. Štír působí na nos, pohlavní orgány, tlusté střevo a konečník, močové cesty, záda a krev. Slabinou jsou žíly a tepny, případně vysoký krevní tlak. Můžete být lehce roztěkaný, zmatený a mít občasné výpadky energie. Osvědčila se mi vodní koupel s přísadou bylinek :-) A jestli máte víru v Anděly, povídejte si se svými andílky světla a lásky. Když žádáme o pomoc, vyslovujeme konkrétní přání. A svíčky právě teď mají hořet v každé domácnosti. Stírají se hranice mezi světem živých a mezi světem mrtvých. Dobré ráno s anděly a krásný celý čas vám v lásce a úctě přeje astroložka, čarodějka a autorka článků Jitka ♥ 775 097 667 ♥ 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná.  Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun max za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 1000 korun. Od ledna je nový ceník služeb. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.