Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Opět k nám přichází fáze Novoluní, která vrcholí ve středu, dne 9. března 2016 v okultních Rybách.

Opět k nám přichází fáze Novoluní, která vrcholí ve středu, dne 9. března 2016 v okultních Rybách.

Autor: v Sobota 05.03.2016 12:27:20 |

Krásný den přeji Vám všem :-) Náš vnitřní život je sotva dotčené bohatství :-) V našem podvědomí je celá škála snů, vzpomínek, pocitů a šerých, anebo světlých říší :-) Ach ten světský svět, ve kterém žijeme, už nemá nic společného s říší našeho podvědomí :-) Opět k nám proudí fáze Novoluní v Rybách, která vrcholí ve středu, dne 9. března ve dvě hodiny a 57 minut v noci. Slunce, Měsíc, Neptun, Merkur, Chiron včetně bohyně Ceres a sestupný karmický uzel jsou lunární fantazií, co nás vede v očarování do světa iluzí, vizí a rozpomínání se v představivosti, která bude mít v duševní sféře obrovskou odezvu … Je mnoho takových, kteří se snaží vidět,  ale je jen málo vyvolených, kteří skutečně vidí a mají telepatické schopnosti. Takže odvrácenou stranou mince je, že si lidé neuvědomují, kdo vlastně jsou, ačkoli na své okolí působí jinak a vyvolávají mylné představy. Ryby zastupují dvanácté a poslední znamení zvěrokruhu a zosobňují dvanáctý úsek životních zkoušek, tajemna, ústraní, psychických a duševních nemocí. Rybám vládne planeta Neptun, takže po celý následující měsíc se budeme nacházet pod působením Neptuna. Neptun vládne nostalgii a v doprovodu Merkura se zcela ponoříme do toho, co v nás za emoce, sny, vize, anebo také zbytečné iluze rozpoutá. Samozřejmě nám Neptun vytvoří magickou atmosféru, že si budeme přát být zdraví, úspěšní a láskou obohaceni na duši :-P Připomínám, že Neptun vládne iluzím a nostalgické náladě a že bychom se měli naučit brát lidi takové, jací jsou a nesnažit se je přeměnit k obrazu svému. Všeobecně vztahy se zakládají na respektování vzájemné odlišnosti :-DSchopnost odpouštění symbolizuje, že zlost a výtky ztrácí sílu. Pak schopnost odpouštění sobě sama, že Vaše duše umožnila, aby karmická lekce vznikla, přináší smíření a úlevu. Mezi emotivně a negativní situace patří i sympatie, úcta a láska, která pojí jednu lidskou duši s druhou lidskou duší. Je zcela jedno, jakým jazykem mluvíte, ale Vaše duše ví, co cítí a která duše jí láskou voní :-P A jestli se Vám druzí vysmívají, anebo pomlouvají, je to jejich slabost a duchovní nezralost … Doporučuji nevšímat a zcela je ignorovat. Důležití jste Vy a ve Vašem duchu je síla zrození. Pak je důležité si uvědomit, co je to láska … Vhodné jsou při Novoluní rituály na léčení a na zdraví. Zavřete oči a nechte se obklopit láskou vesmíru. Zapalte si tradiční modrou, anebo zelenou svíčku. Při rituálu můžete použít sůl, byliny a z půdy vezměte hrst hlíny. Merkur přináší rychlost komunikace a Neptun sny a vize. Hrst země symbolizuje hojnost, sůl a byliny jsou podporou při očistném programu. Pozor si dávejte na tak zvaně nezvané astrální hosty. Přeji Vám, ať Vám Novoluní přinese lásku, spokojenost, světlé myšlenky a Anděly  boží ochrany  :-P   

Život je náš největší učitel :-D V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka :-) 775 097 667 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667  ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667  :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.