Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Novoluní s Měsícem v Beranu a s Černou lunou ve Vahách vrcholí ve čtvrtek, dne 7. dubna 2016.

Novoluní s Měsícem v Beranu a s Černou lunou ve Vahách vrcholí ve čtvrtek, dne 7. dubna 2016.

Autor: v Pátek 01.04.2016 11:18:59 |

Krásné jarní dny s příchodem Novoluní v Beranu přeji všem úžasným bytostem a nositelům světla a lásky :-) Fáze Novoluní vrcholí ve čtvrtek, dne 7. dubna ve 13 hodin a 26 minut :-) Přesně v konjukci se budou ve znamení Berana nacházet tři důležité planety a je to Měsíc v Novu, Slunce a planeta zvratů Uran, která mění dosavadní pravidla :-D Mars, který Beranu vládne, je v postavení ohnivého Střelce v konjukci s retrográdním Saturnem. Z vlastností proměny, které jsou a budou po nás žádány, je prozřetelnost, nezávislost a právo na život, svobodu a štěstí. Mars se Saturnem už nebude skrývat falešné hráče a pokrytce … Saturn ve Střelci setrvává až do 20. prosince 2017 a čistka ještě proběhne. Ale Mars pod dohledem aktivní Venuše v Beranu nás okouzlí, že snadno a moc rádi podlehneme vášni a rychle se zamilujeme. Ale už jsem tady avizovala, že mnohé vztahy, které ohněm vzplanou, můžou lehnout popelem. Mars nám bude po celý následující kalendářní měsíc vládnout, až do dalšího květnového Novu …Mars v nás vyprovokuje iniciativy a energie, které nám nedají spát :-)  Ve druhé polovině dubna přejde Mars do retrográdní pozice. Přestože nejsou životní konstelace vůbec jednoduché a energie se pohybuje směrem nahoru a dolu, přesto věřím, že vytrváme a nakonec uspějeme :-)  Uran a Mars jsou planety výbušné, ale také vrtošivé s případnou změnou plánů a s přesedláním na něco jiného. Můžete s úsměvem pozorovat malost manipulátorů a odmítnout jejich zaháčkování na Vaší duši. Uran v marsovském ohnivém znamení Berana, postupně s přestupem a zase s návratem setrvá až do 6. března roku 2019.  Náš duchovní život prochází a ještě projde nemalou a impozantní proměnou. Tuto proměnu klidně můžete nazývat transformací. Daleko vnímavější jste vůči přiznání si, že spoustu času promarníte výmluvami, proč to nejde. Pochybnosti o síle myšlenky a slov hovoří pouze o Vás. O Vašem přístupu k sobě sama. Vás mohou planetární konstelace udržovat tak dlouho v napětí a strachu, dokud sílu myšlenky neproměníte ve slovo lásky. Novoluní proběhne v Beranu, který ovlivňuje mozek, obě mozkové hemisféry, hlavu, oči, obličej kromě nosu a horní patro. Můžete se vším se rozloučit, anebo můžete obnovit a udržet vztahy, které mají perspektivu. Ale za žádných okolností nelze lpět na vyhořelém vztahu, práci a na nefunkčním manželství :-) Černá luna v protilehlých Vahách a ve vztazích setrvává do 20. května 2016 ještě se vztahy promění. Záleží jen na Vás a na Vaší životní motivaci. Ale každá bytost může v sobě probudit to nejlepší. V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka :-P 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667  ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667  :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za maximálně za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.