Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Masopustním pondělím, dne 8. února 2016 vrcholí Novoluní ve Vodnáři a začal rok ohnivé Opice.

Masopustním pondělím, dne 8. února 2016 vrcholí Novoluní ve Vodnáři a začal rok ohnivé Opice.

Autor: v Sobota 06.02.2016 19:02:39 |

Už teď pociťujeme Novoluní, které nás čeká v pondělí s Lunou ve vzdušném znamení Vodnáře, kterému originální Uran vládne. Uran se dostal do směru přímého a přestože nás v citech Uran v opozici na Černou lunu pozlobí, dojde k diametrálnímu obratu, kdy pocítíme největší souznění s během událostí :-) Krásný den s příchodem Novoluní, které vrcholí v pondělí, dne 8. února v 15 hodin a 41 minut přeji Vám všem :-) Tolik si dokážeme být blízcí, zamilovaní, přátelští, ovšem jen do doby, dokud jeden z nás nepřestřelí … Luna ve Vodnáři nepřijímá kompromisy, Mars ve Štíru miluje boj stejně, jako vzrušení, přitažlivost, úlety a milování … A s Novem přichází nový magický měsíc, kterému Uran v Beranu vládne. Takže nám prověří možnosti, v co věříme, v čem setrváme a čeho se budeme chtít vzdát :-P Spojení s blízkými bytostmi se může změnit v přátelství, partnerství, manželství a v trvalý vztah. Lidská schopnost myšlení je daleko silnější, než co přichází z vnějšího světského světa. Stačí pouhá negativní myšlenka, zlo, slovo, manipulační záměr přivlastňování si druhé duše a vše se ukládá do paměti. Paměti, která je vesmírnou kronikou záznamů každé duše. A příběh se opět opakuje v karmickém kole života, co nepochopíme, lekce a bolest se zpět navrátí. Takže miláčkové, proč nemyslet pozitivně ? Dokážete li se pozvednout a reagovat na podněty, které Vám život přináší, karty osudu se ve Vašem obrátí :-D Vodnář působí na křečové žíly, lýtko, cévy, krevní oběh. Po Novoluní začne do příchodu Úplňku Měsíc přibývat. A začal nám rok ohnivé Opice :-D  V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka.  

Všechny objednávky do mojí poradny, písemné poradenství a výklady na dálku konzultujte na telefonu 775 097 667 a 777 602 325. 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667 ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.