Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Jakou barvu svíčky zapálit a k čemu se při úplňku používá ?

Jakou barvu svíčky zapálit a k čemu se při úplňku používá ?

Autor: v Sobota 19.12.2015 15:43:46 |

Při čarování za úplňku, nebo o novoluní můžeme vybrat barvu svíčky, která k danému znamení, kterým Měsíc v čase lunární fáze prochází, tak náleží 🙂 Ale všem také doporučuji, zapalte si svíčky dle svého vnímání. Stačí čajové svíčky, ale můžete si zapálit svíce velké. Při zrcadlové úplňkové magii jsou nejvhodnější velké svíce postavené za Vámi, když se koncentrujete při pohledu do zrcadla. Červená barva dává vášeň, energii a sílu a růžová svíce je na lásku. Žlutá a zelená svíce je na hojnost, na hledání prosperity v zaměstnání, na peníze. Zelená svíce navozuje silnou energii při léčení. Oranžová svíce je na zplození děťátka. Fialová svíce snižuje napětí a stres, je na harmonii a otevírá mimosmyslové vnímání. Bílá svíce je neutrální a může se použít při každém úplňku, navozuje očistu. Černá svíce pohlcuje negativní energii a používá se při magii. Modrá svíce navozuje pocity štěstí, harmonie, přináší klid a navozuje spánek. Purpurová svíce, která je moje nejvíce oblíbená, pak navozuje mystiku, transformační projevy. A hnědá svíce je spjatá s přírodou a se zvířaty. Úžasné rituály jsou konané v přírodě, na skále, anebo u jezera a moře. Rituál se provádí večer před následujícím úplňkovým dnem, anebo v úplňkový den 🙂 Občas se potkám s lidmi, kteří mi řeknou, že mají z rituálů strach. Pochopitelně rituály hlavně konají vědmy a čarodějky, které lunární energii dokážou v laskavosti a dobrém úmyslu jako podpůrného prostředku využít 🙂 Jinak smysl pro načasování věcí nestojí za nic. Největší hádankou v kombinaci s tajemnem je láska. Ale lásku jen tak někdo “neoblafne” 😀 😀 Změny přicházejí tak, že se změní Vaše vnímání, takže myšlenky a postoje k daným situacím. Rok 2016 bude naladěný na partnerství, manželství a rodinou pohodu. Takže v láskách bude okouzlující. Jakou roli budete hrát Vy ? Hvězdy Vám budou hodně připomínat, že můžete hodně ztratit, ale také můžete hodně získat. Přinejmenším můžete vidět tři cesty a volit, která je pro Vás ta lepší. Přesto Vám hvězdy připomenou, že dostanete jenom to, co jste připraveni přijmout. Ale v každém ohledu se projeví síla Vašich myšlenek, slov a činů a rodinného dědictví 🙂 V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ 775 097 667. 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667 ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po  skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Více informací najdete v odkazu https://povidanishvezdami.cz/povidani-z-kristalove-studanky/

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.